Monika Kuszyńska w Radiu Star!

0

Monika Kuszyńska kolejnym gościem Gwiezdnego Weekendu Radia Star! O występie na Eurowizji i kolejnej solowej płycie, a także o sposobie na to, jak cieszyć się każdą chwilą życia – opowiedziała w rozmowie z Gosią Prochal! Zapraszamy do wysłuchania wywiadu!

Była wokalistka Varius Manx – Monika Kuszyńska będzie reprezentować Polskę na Eurowizji. Artystka zaśpiewa piosenkę zatytułowaną „In The Name Of Love”. Tekst do tego utworu napisała sama Monika, a muzykę skomponował jej mąż – Jakub Raczyński. Nagranie powstało specjalnie na tę okazję i zapowiada jednocześnie drugi solowy album artystki, którego premiera zaplanowana została na jesień 2015 roku.

Monika Kuszyńska w latach 2000-2010 była wokalistką zespołu Varius Manx. Wraz z grupą wydała 3 albumy studyjne: „Eta”, „Eno” i „Emi”. Karierę artystyczną wokalistki przerwał w maju 2006 roku tragiczny wypadek samochodowy, w wyniku którego pozostaje częściowo sparaliżowana i do dziś porusza się na wózku. Po kilku latach intensywnej rehabilitacji, wróciła do aktywnego życia i swojej największej pasji, jaką jest śpiewanie.

Wywiad z Moniką Kuszyńską w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star:


Rozmawiała: Gosia Prochal

Tegoroczny Konkurs Piosenki: Eurowizja 2015 odbędzie się w Wiedniu. Najpierw artyści wezmą udział w dwóch półfinałach (19 i 21 maja). Finał zaplanowano na 23 maja. Gwarantowany udział w finale mają Austria, Francja, Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania i Włochy. Wyjątkowo, z okazji 60-lecia Eurowizji, wystąpi też Australia.

Zapraszamy do wysłuchania utworu „In The Name of Love” Moniki Kuszyńskiej:

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here