Zapraszamy do odsłuchania rozmowy z Kają Kraskąpodróżniczką, autorką bloga i kanału na YouTubie “Globstory.” W wywiadzie dla Radia Star opowiedziała m.in o tym, jak zaczęła swoją przygodę z podróżowaniem i nagrywaniem filmów, a także jak bardzo zmieniło się jej życie po tym, kiedy zdecydowała się zrezygnować z pracy i realizować swoją pasję.
Część I
Część II
Kaja w swoich filmach dzieli się historiami ludzi, których spotyka na swojej drodze podczas podróży, a także zachęca do tego, aby zdobyć się na odwagę i wyruszyć w podróż. Jak podkreśla, takie doświadczenie może wiele nauczyć, a przede wszystkim spowodować, że inaczej będziemy patrzeć na otaczającą nas rzeczywistość. Prowadzi również różnego rodzaju prelekcje, na których dzieli się swoimi doświadczeniami.
Na jej kanale w serwisie YouTube śledzi ją ponad 130 tysięcy  internautów! Kai udało się odwiedzić m.in. Kambodżę, Chiny, Laos, Portugalię, Hiszpanię, Meksyk, Iran. Jest to bez wątpienia inspirująca osoba, dla której podróże stały się nieodłączną częścią życia.
Karolina Antonowicz/rs

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here