Młodzi wirtuozi na koncercie w Peterborough! Reportaż w Radiu Star

0

W niedzielę, w sali kinowo – teatralnej John Clare Theatre, odbył się wspaniały koncert, podczas którego popis swoich umiejętności dały dzieci uczące się gry na pianinie, dzwonkach i gitarze u Joanny Bernat i Anny Linczowskiej.  Uczestnicy tego wyjątkowego koncertu mieli okazję posłuchać i przekonać się osobiście, że rośnie nam na Wyspach młode, zdolne, pokolenie dzieci, które mają talent i chcą go rozwijać.

Bohaterami niedzielnego koncertu z pewnością były dzieci. I to na nich skupiona była uwaga, gdy stały na scenie i pięknie się prezentowały, zarówno jeśli chodzi o stroje – odświętne, jak na tak ważny dla nich dzień przystało, jak i również wykonania utworów, nad którymi w ostatnim czasie tak skrzętnie pracowały. Ale bohaterami tego wydarzenia byli też rodzice. Nie było by tego  koncertu, gdyby nie oni, którzy wspierają swoje pociechy na co dzień, wożą na zajęcia, przekonują, że warto mieć pasję i warto nad nią pracować – nawet jeśli czasem w pogotowiu przydałyby się stopery. I wreszcie bohaterkami tego wydarzenia, bez których koncert by się nie odbył – nauczycielki Joanna Bernat i Anna Linczowska. Liczba i zaangażowanie dzieci, które wystąpiły na scenie, dowodem na to, że potrafią rozbudzić w swoich uczniach miłość do muzyki i że ta miłość ma gdzie się w piękny sposób rozwijać.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu z tego wydarzenia (wszystkie utwory, które usłyszycie w materiale, pochodzą z niedzielnego koncertu)


Reportaż: Małgorzata Prochal
Zdjęcia: Marek Bernat

Kontakt dla rodziców dzieci, które chciałyby zapisać się na zajęcia:

Joanna Bernat: joannabernat@me.com
Anna Linczowska: anna.linczowska1@gmail.com

1 DSC_0553

2 DSC_0613

3 DSC_0706

4 DSC_0734
7 DSC_0543

9 DSC_0892

11_DSC3999

8 DSC_0862

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here