Marta Derecka o festiwalu POP Kreacje

0

W tym roku POP Kreacje po raz pierwszy odbędą się w Londynie. Podczas tego wyjątkowego festiwalu czekają na Was ciekawe warsztaty rozwojowe, wykłady, procesy grupowe, a także wiele innych atrakcji, o których opowiedziała na antenie psycholog Marta Derecka.

Marta Derecka poprowadzi w Londynie warsztaty: „W poszukiwaniu uśpionej mocy – czyli superbohater we mnie!”

„Zapraszam wszystkich, którzy czują, że pragną zrealizować swoje plany, ale z jakiegoś powodu to się nie wydarza. Czasami czujemy, że brak nam energii i siły, by podejmować nowe wyzwania.” – mówi Marta.

„Niekiedy marzenia wciąż odkładamy na później, bo… brak nam wiary w siebie, bo uważamy, że jeszcze nie nadszedł ten właściwy czas, bo obawiamy się, że nic z tego nie będzie… A może istnieje sposób, by to zmienić?” – przekonuje.

Program londyńskich POP Kreacji:

W sobotę, 24 września odbędzie wykład o psychologii procesu, który poprowadzą Jean-Claude i Arlene Audergon, założyciele Processwork UK. A także trzy warsztaty POP, których przygotowaniem zajmą się Sonia Slany, Marta Derecka, Anup Karia oraz Stanya Studentova.

Dzień zakończy spotkanie networkingowe oraz wieczór filmowy. Oba wydarzenia organizuje Polish Psychologists’ Association (PPA), ktora jest tegorocznym partnerem Festiwalu.

W niedzielę, organizatorzy zapraszają na warsztaty prowadzone przez członkow PPA: Agnieszkę Dixon, Aleksandrę Michalską, Karinę Nemcovą i Urszulę Środę.

W związku z debiutem POP Kreacji w Londynie w tym roku za udział w wykładach i warsztatach będzie pobierana opłata w wysokości £7 za warsztat (specjalna cena dla processworkerów i członków PPA – £5). Cały zysk ze sprzedaży biletów przeznaczony będzie wyłącznie na pokrycie kosztów organizacyjnych.

Networking i wieczór filmowy („Milczenie Owiec”) – wstęp wolny!

Rozmowa z Martą Derecką na antenie Radia Star:

Data:
sobota 24.09.2016
niedziela 25.09.2016

Miejsce:
Scope
6 Market Road
N7 9PW London

Ogólnopolski Festiwal Psychologii Procesu: POP Kreacje to cykliczne wydarzenia, organizowane przez Instytut Psychologii Procesu od 2007 roku. Tegorocznym partnerem POP Kreacji jest Polish Psychologists’ Association i Processwork UK. Więcej informacji: link.

Marta Derecka: jest psychologiem i psychoterapeutką. Pracuje w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces, którą zajmuje się od 2006 roku. Ma uprawnienia do prowadzenia psychoterapii indywidualnej, par i rodzin oraz sesji grupowych pod superwizją dyplomowanego nauczyciela psychologii procesu. Aktualnie mieszka i pracuje w Londynie, gdzie prowadzi własny gabinet psychoterapeutyczny.

Marta szczególnie interesuje się zagadnieniami związanymi z imigracją, problemami pojawiającymi się w relacjach oraz trudnościami emocjonalnymi, które spotykają ludzi. Bardzo bliska jest jej również psychologia dziecięca i chętnie pomaga całym rodzinom. Poza własną praktyką psychoterapeutyczną pracuje także w fundacji zajmującej się pomaganiem młodym ludziom cierpiącym na zaburzenia i choroby psychiczne.

Prywatnie uwielbia długie spacery po mieście i w naturze oraz podróże. Bardzo lubi jazdę konną i na rowerze, jogę, bieganie i czytanie książek.

Źródło: www.popkreacje.pl / Gosia Prochal – Radio Star

popkreacje2016_plakat_en_a3_2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here