Mariusz Kałamaga z kabaretu Łowcy.B był kolejnym gościem Gwiezdnego Weekendu Radia Star. Łowcy.B już 14 września pojawią się w Peterborough, aby razem z nami zdmuchnąć świeczkę na torcie z okazji I urodzin Radia Star! Zapraszamy do wspólnego świętowania! Przybywajcie i dołączajcie do wydarzenia na naszym radiowym facebook’u ;)!

Posłuchajcie także co o samym wydarzeniu i twórczości Łowców powiedział Mariusz Kałamaga w rozmowie z Michałem Doboszem.

Jaka jest historia słynnego żółego swterka, który stał się nieodłącznym elementem każdego skeczu kabaretu Łowcy.B? Jak grupa studentów stworzyła jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce? Czy Mariusz Kałamga jest fanem brytyjskiego humoru i grupy Monthy Pythona? Jakie jest jego zdanie na temat coraz popularniejszych w polskiej telewizji reality show?  Czy podjął wyzwanie i zdołał obejrzeć do końca jeden z odcinków Warsaw Shore? Co zajmuje jego czas poza występami z kabaretem? Jak Łowcy.B wspominają występy poza granicami kraju? Wresczcie co przygotowali na I urodziny Radia Star? I co Wy oprócz „day off” powinniście na ich występ przygotować? Usłyszycie o tym w romowie z Mariuszem Kałamagą w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star.;) Zapraszamy do wspólnego świętowania! Przybywajcie i dołączajcie do wydarzenia na naszym radiowym facebook’u ;)!

https://www.facebook.com/events/472537602848649/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here