Marcin Prokop poprowadzi TOP MUSIC WEMBLEY w Londynie!

0

Dawid Kwiatkowski, Margaret, Sylwia Grzeszczak, Andrzej Piaseczny, Patrycja Markowska, Bracia, Zakopawer, Lemon, Kamil Bednarek i Edyta Górniak! Sylwetki 10 gwiazd polskiej sceny muzycznej, które wystąpią na TOP MUSIC WEMBLEY są nam już dobrze znane. Nie wiedzieliśmy jednak, kto poprowadzi największe muzyczne wydarzenie tego roku na Wyspach. Aż do dziś. Organizatorzy oficjalnie potwierdzili, że występy polskich gwiazd na legendarnej scenie, Wembley Arena, zapowiadać będzie uwielbiany przez polską publiczność Marcin Prokop.

Znany m.in. z „Dzień Dobry TVN” czy polskiej edycji show „Got Talent” Marcin Prokop to jedna z największych – i to dosłownie (mierzy 206 cm wzrostu!) – a także najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych. Ma na to dowód – Wiktora w kategorii Osobowość Roku 2012.

Jego obecność na ledendarnej Wembley Arena w Londynie to jednocześnie gwarancja, że oprócz fantastycznych muzycznych wrażenie możemy spodziewać się również dużej dawki dobrego humoru, z którego Marcin Prokop jest nam bardzo dobrze znany. Jego łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością sprawi, że zarówno uczestnicy jak i artyści długo wspominać będą to wydarzenie.

Bilety na TOP Music Wembley – do nabycia w sieci pod adresem: link
Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na stronie: link

Zapraszamy serdecznie w imieniu organizatorów Top Music Wembley, którymi są: Team Player Management CO LTD oraz Festival Group.

Bilety:
£38.50  /  £58.50  /  £68.50

Data i miejsce wydarzenia:
19 kwienia, godz.18.00

Adres:
Wembley Arena
London
Arena Square, Engineers Way
HA9 OAA

 

wembley produkcja A4-page-001 (1)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here