Małgorzata Wojtyra na Mistrzostwach Świata w Londynie!

0

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Londynie (2-6 Marca) po kolejny w tym sezonie, będziemy mieli okazje zobaczyć na Londyńskim torze Małgorzatę Wojtyrę, Mistrzynię Polski w kolarstwie torowym. W listopadzie 2015 r. zwyciężyła tam w widowiskowym wyścigu „six days London”.

Przypomnijmy, że Polka jest jedną z najbardziej utytułowanych oraz utalentowanych zawodniczek w Polsce. Jest aktualną Mistrzynią Polski w kolarstwie torowym (Omnium i Scratch). Wojtyra ma za sobą bardzo udany sezon, gdzie oprócz dwóch złotych medali mistrzostw Polski zajęła również kolejno 4 i 5 miejsce w Pucharze Świata, a także 5 miejsce w Mistrzostwach Europy. W listopadzie zeszłego roku pokonała w INTERNATIONAL BELGIAN OPEN Elysee Delzene, vice mistrzynię Europy w indywidualnym biegu na dochodzenie. Dokładając jeszcze 6 rekordów życiowych, które osiągneła w ostatnich 6 miesiącach, możemy spodziewać się bardzo dobrego występu w Londynie oraz walki o medal.

Jesteśmy przygotowani w 100% do tych mistrzostw, ostatnie kilka tygodni spędziliśmy w Hiszpani, gdzie Gosia wykonała ciężką pracę – opowiada trener polskiej zawodniczki, Bogdan Godras. Zdanie to podziela również trener koordynator Wojtyry, Agnieszka Kowalska-Godras i dodaje:- Nasza zawodniczka jest w wysokiej formie, co pokazała już w tym sezonie wielokrotnie, teraz jedziemy walczyć o medal i kolejny rekord życiowy.

1
Zbliżające sie Mistrzostwa to już ostatnia „wielka” impreza przed Olimpiadą w Rio. Małgorzata Wojtyra bliska jest kwalifikacji olimpijskich, a pamiętajmy że jedne Igrzyska ma juża sobą i to właśnie w Londynie w 2012.

Zapraszamy państwa do śledzenia poczynań Polki w Mistrzostwach Świata w Londynie. O wszystkich rezultatach będziemy informować państwa na bieżąco.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here