Majówka! Jak spędzamy dni wolne od pracy? [AUDIO]

0

Choć w Polsce majówka dobiega już końca, to w Wielkiej Brytanii dopiero się zaczęła, bo najbliższy poniedziałek 6 maja jest dniem wolnym dla większości z nas.

Jak Polacy w Polsce i UK spędzają ten czas? Sposobów i pomysłów jest tyle ilu jest nas samych. Jedni spędzają czas na działce, inni wyjeżdżają nad morze, jezioro czy w góry. Weekend przygód na biwaku? Czemu nie?! A jeśli ktoś po prostu marzy o wyciągnięciu się w domu, na mięciutkiej kanapie, żeby odpocząć od codziennej gonitwy, to też wydaje się dobrym pomysłem.

Niezależnie od tego w jaki sposób planujemy te kilka wolnych dni ważne, aby były one jak najbardziej relaksujące. Wypoczywajmy!

Będąc w Warszawie skorzystałem ze sposobności i zapytałem mieszkańców stolicy jak oni spędzają majówkę. To dobry moment, aby podzielić się z naszymi słuchaczami i czytelnikami tą krótką sondą. [NAGRANIE PONIŻEJ]

Chciałbym też złożyć w imieniu całej redakcji Radia Star wszystkim naszym rodakom życzenia udanego wypoczynku, a ze wszystkimi, którzy z jakichś względów muszą w te dni pracować łączymy się w bólu i mamy nadzieję, że wkrótce nadrobią urlopem w słoneczne dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here