Jeden z najpopularniejszych Polskich Kabaretów, Łowcy.B pojawi sie we wrześniu w Peterborough, aby wspólnie z nami świętować I urodziny Radia Star!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji – oprócz genialnych skeczy, przy których najprawdopodobniej popłaczecie się ze śmiechu, czeka na Was 200f w gotówce, do wygrania w loterii biletów ”LebaraStar”, którą przeprowadzimy tuż po występie sweterkowych wariatów !

Szykuje się więc prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy cenią sobie rozrywkę na najwyższym poziomie i do tego małe conieco ? . Łowcy.B zaprezentują bowiem najlepsze skecze w swojej dotychczasowej działalności. Już 14 września zawitają do nas z programem „Wieszaki – The Best Of Łowcy.B” i zafundują nam dawkę naprawdę dobrego humoru.

Łowcy.B w niezwykle naturalny, inteligentny i przyjazny sposób wciągają widza w swój spektakl. To jedyny kabaret, który wykonuje muzykę wyłącznie na żywo. W większości są to ich kompozycje, a jeśli sięgają do twórczości innych, są to tacy artyści jak Sting, Björk czy BeastieBoys.

Ich spektakl to przede wszystkim gigantyczna dawka dobrej zabawy, doprawiona muzyką. A mieszanka ta wielu przyprawiła już o ból mięśni w okolicy przepony.

Musisz zobaczyć ich Show na żywo! To jedyny sposób aby przeżyć sweterkowe katharsis ?

Szczegóły wydarzenia:

Data: 14.09 / Start godz. 17:00

Miejsce: THE CRESSET THEATRE Rightwell, Bretton Centre,
PE38DX, Peterborough, Cambridgeshire

plakat_lowcy_na-strony_www

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here