10 Marca odbędzie się Londyński Dzień Kobiet z Hanią Śleszyńską, która wystąpi w genialnej roli “Kobiety Pierwotnej”. Miejsce premiery to The Royal Institution of Great Britain, które mieści się w dzielnicy Mayfair – jednej z najbogatszych dzielnic Londynu.

Najbliższa stacja metra to Green Park lub Picadilly, w okolicy znajdziecie mnóstwo fajnych kafejek i restauracji, co sprawia że londyński dzień kobiet to idealna okazja na kobiecy day out. Ostatnie bilety kupicie online na www.polskiepremiery.co.uk, organizatorem spektaklu jest City Heroes Club

O spektaklu

Sztuka “Kobieta Pierwotna” jest doskonałym odzwierciedleniem kobiety XXI wieku: poszukującej zabawy, korzystającej z życia, otwartej, podrywającej, a nie podrywanej, samowystarczalnej, ale w głębi serca marzącej o poważnym związku z odpowiednim mężczyzną. Jest dojrzała i doświadczona, ale nadal silna i pełna seksapilu. Mimo, że dawno przekroczyła “magiczną” 30-stkę, nie ma zamiaru rezygnować z uciech życia. Wydaje się, że ma w sobie więcej energii niż gromada nastolatek. Świadoma swojej wartości, nie owija w bawełnę, nie zgrywa świętoszki. Otwarcie opowiada o swoich miłosnych przygodach, “flirtuje” z publicznością, emanuje seksapilem, zaskakuje poczuciem humoru,przyznaje się do swoich słabości.

Seks, alkohol, problemy z facetami? Nie ma dla niej tematów zakazanych. Podczas spektaklu niemal widać opary erotyzmu unoszącego się nad sceną. Historie, którymi bez końca zasypuje publiczność powodują, że traci się wiarę w istnienie Pana Ideała. Ale bezbłędne komentarze i spostrzeżenia, powodują, że nie można, mimo wszystko, powstrzymać łez od śmiechu.

Hanna Śleszyńska rewelacyjnie wciela się w postać Kobiety Pierwotnej. Wydaje się, jakby rola była napisana specjalnie dla niej. Aktorka jest stuprocentowo wiarygodna, sprawia wrażenie, jakby opowiadała o swoich przeżyciach. Jest seksowna, frywolna, uwodzicielska. A do tego niewiarygodnie zabawna. Udowadnia, że kobieta jest jak wino: czym starsza, tym lepsza – bardziej ponętna, pociągająca, mocniej stąpająca po ziemi, umiejąca wychodzić z twarzą z każdej opresji.

Reżyseria: Arkadiusz Jakubik
Adaptacja: Cezary Harasimowicz
Występuje: Hanna Śleszyńska

Miejsce wydarzenia

Bilety: link

Miejsce: The Royal Institution of Great Britain, 21 Albemarle Street, London W1S 4BS Spektakl rozpocznie sie o 18:30, drzwi otwarte bede już od 17:30 Bilety zaczynaja sie juz od £25. Jest to bardzo kameralne wydarzenia z małą ilością miejsc.

Źródło: Informacja prasowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here