W piątek gościem Radia Star był Leszek Forytta, prezes i założyciel Wolfs Fundusz Private Equity. Na antenie porozmawialiśmy o kluczowych inwestycjach Wolfsa, rynku nowych technologii i nieruchomościach. Pojawiły się też rady dla start – upów i osób poszukujących kapitału. 
Leszek Forytta na antenie Radia Star
CZĘŚĆ I
CZĘŚĆ II
CZĘŚĆ III
Rozmawiała: Małgorzata Prochal
Wolfs Private Equity tworzy zespół specjalistów, którzy odkrywają potencjał dobrych firm i dają wyjątkowe możliwości jego wykorzystania. “Szukamy ludzi z pomysłem na biznes, będący przynajmniej o krok dalej od reszty istniejących na rynku spółek – mówi Leszek Forytta – CEO, ekspert w dziedzinie pozyskiwania kapitału oraz doświadczony przedsiębiorca z pasją do rynków kapitałowych.
Grupa Wolfs skupia swoją działalność na rynku nowych technologii i nieruchomości. Wśród spółek, które ma w swoium portgelu znajduje się m.in. firma Ferpay – jedna z najprężniej rozwijających się spółek money transfer na europejskim rynku fintech. “Wspieramy przedsiębiorstwa, oferując kapitał na wzrost i ekspansję dlatego szukamy rozwiązań, które w istotny sposób rozwiązują realne problemy konsumentów” – podlkreśla Forytta.
Leszek Forytta – Ekspert w dziedzinie pozyskiwania kapitału oraz doświadczony przedsiębiorca z pasją do rynków kapitałowych. Founder giełdowego funduszu nieruchomości. Od dwudziestu lat działa na rynkach kapitałowych w Polsce i za granicą. Od 2000 roku, samodzielnie bądź z partnerami uczestniczył w 30 emisjach obligacji IPO. Aktywny i doświadczony inwestor giełdowy.
Jest jednym ze współtwórców i współudziałowców funduszu Carpathia Capital – budował nim rynek Aero, dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom, będący rumuńskim odpowiednikiem polskiego NewConnect. Jest członkiem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych oraz konsultantem spółek giełdowych i autoryzowanych doradców rynku NewConnect w zakresie pozyskiwania strategicznych inwestorów oraz planowania IPO.
rs

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here