To już za nami! W piątkowy wieczór w wyjątkowym miejscu, legendarnym The Gliderdrome, gdzie grywały gwiazdy takie jak Elton John, Jimi Hendrix czy Stevie Wonder, przed blisko tysięczną publicznością wystąpiła najpopularniejsza formacja w historii polskiego rocka – uwielbiana przez fanów grupa Lady Pank

To był wyjątkowy wieczór pełen wspomnień iprzebojów naszej młodości. Przebojów, które po dziś dzień przyciągają na koncerty tłumy fanów, czego dowodem była sala wypełniona po brzegi. Za nami wyjątkowe, magiczne chwile, które na długo pozostaną nam w pamięci. Jak te, gdy razem z muzykami wspólnie śpiewaliśmy największe przeboje zespołu. Na twórczości Lady Pank wychowało się kilka pokoleń słuchaczy, które połączyła w The Glidedrome ich muzyka. Panowie tym koncertem udowodnili, że po 35-ciu latach na scenie nie stracili charyzmy i wciąż są w znakomitej formie, a ich przeboje były, są i będą cieszyć się ogromną popularnością.

Zanim na scenie pojawiła się grupa Lady Pank przed publicznością zgromadzoną w The Gliderdrome wystąpił polski zespół rockowy – Antidote. Działający na co dzień w Peterborough muzycy zagrali swoje autorskie piosenki, które spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Panowie dali fantastyczny koncert i po raz kolejny pokazali, że swoją muzyką potrafią porwać tłumy. Biorąc pod uwagę reakcje ludzi, po tych koncertach ich grono wiernych fanów, jak i fanek z pewnością się powiększyło.

Niespodzianką wieczoru był występ jednego z organizatorów wydarzenia, Grzegorza Pacho z Art Music Boston, który oczarował publiczność swoim głosem w piosence grupy Lemon: „Nie Ufaj Mi”. Grzegorz to kochający muzykę artysta, bardzo dobrze znany mieszkańcom Bostonu. Wcześniej dał nam się poznać za sprawą swojego udziału w programie The Voice of Poland, w którym jego umiejętności wokalne doceniły miliony widzów przed telewizorami.

Ale nie była to jedyna niespodzianka tego wieczoru, bardzo miłą dla zespołu chwilą był moment, gdy na scenie pojawił się Miś, nie jakiś tam sobie Miś. Miś wyjątkowy, ze względu na historię z nim związaną, jaką opowiedziała nam Ania z Bostonu. Był to miś, którego na pierwsze urodziny otrzymał 5-letni synek Ani, który jak się dowiedzieliśmy jest zagorzałym fanem zespołu i bardzo chciał ukochanego Misia muzykom przekazać. To sygnał, że grupa Lady Pank może być spokojna, słuchać jej będą także kolejne pokolenia;)

Nie można też zapomnieć o słodkościach! Najlepsza piekarnia na Wyspach Polish Village Bread przygotowała dla Artystów wyjątkowy tort – bardzo smaczny, a dowodem na to niech będzie fakt, że bardzo szybko zniknął po koncercie…;)

Kochani! Dziękujemy Wam za obecność i wspólną zabawę! Dziękujemy Artystom, Patronom Medialnym i naszym wspaniałym Sponsorom, dzięki którym to wydarzenie mogło się odbyć. Mamy nadzieję, że na długo pozostanie w Waszej pamięci;)

Prowadzenie: Marcin Marchelski (Radio Star), Grzegorz Pacho (Art Music Boston).

Sponsor Główny Wydarzenia: PLG Accountants Ltd., Patron Honorowy: Łukasz Zasada.

Sponsorzy i Partnerzy Medialni: Polish Village Bread LTD, Ferpay Ltd, Staff Perfect Ltd, Accident Specialists Boston, Euro Cabs, Swojskie Jadło – Family Food, Sklep Spożywczy „Sam”, Firma przewozowa osób i paczek Trans Expres, PKPropertyServices – Przemek i Spółka Roboty Budowlane Full Service – tel.07955391018, Polski Dwutygodnik na Wyspach Anonse.co.uk, Londynek.net, TwojaAnglia.co.uk i Polonia Peterborough, a także współorganizator koncertu Radio STAR – Twoje Radio Twoje Przeboje!

Poniżej reportaż z koncertu, który uwiecznił dla Was na zdjęciach fotograf – Piotr Budakiewicz
Strona oficjalna:
 link.

0 (4)0(3)01 (2)1 (4)1 (5)1 (6)5 (2)5 (3)678910 (3)101112 (1)12 (2)12(4)121517181920 (2)20232425262728 (2)28 (3)2830373839 (2)39404142

Autor: Gosia Prochal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here