Kolejnym gościem Gwiezdnego Weekendu Radia Star był lider kultowej grupy, której przeboje zna i od ponad 25 lat nuci cała Polska. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu z Kubą Sienkiewiczem, aktywnym zawodowo lekarzem i muzykiem, liderem zespołu Elektryczne Gitary!

Elektryczne Gitary obchodziły w ubiegłym roku swoje 25-lecie, ta wyjątkowa rocznica w historii grupy była też okazją do wydania kolejnego krążka. Z okazji jubileuszu zespół wydał album, na którym znalazły się ich najpopularniejsze nagrania, raz jeszcze zagrane i wydane – co zresztą sugeruje już sama nazwa krążka: „Stare jak nowe. 25 Przebojow na 25-lecie”.

c15b

W wywiadzie Kuba Sienkiewicz odpowiedział też na pytania dotyczące jego nowej książki, która pojawiła się na półkach w kwietniu tego roku: „Kubatura – czyli elektryczne wagary”. Przy okazji zdradza też kilka barwnych anegdot ze swojego życia: Czy to prawda, że są przeboje, które napisał w czasie szpitalnych dyżurów? Czy zdarza się, że pacjenci w trakcie wizyty pytają go o autograf? Co planuje na kolejne lata artystycznej działalności? 

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy!


Rozmawiała: Gosia Prochal

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here