Księżna Katarzyna i książę Wilhelm wreszcie zobaczyli bratanka po ponad tygodniu od urodzenia!

0

Wcześniej już syn pary książęcej, w obecności matki Meghan, która była obecna przy porodzie, został przedstawiony swoim pradziadkom, Królowej Elżbiecie II i księciu Filipowi. Reszta rodziny była zajęta obowiązkami, których członkom rodziny królewskiej nie brakuje.

Pierwsze spotkanie najmłodszego członka rodziny królewskiej z Królową.

Pałac Kensington potwierdził, że doszło do odwiedzin narodzonego przed tygodniem syna pary książęcej Sussexu przez księcia i księżną Cambridge, jak się okazało Harry i Meghan są na dobrej drodze, by wyprzedzić ich jako ulubionych na świecie “królewskich”.

Nowi rodzice mają już 7,9 mln obserwujących na Instagramie w ciągu zaledwie miesiąca. W tym tempie wyprzedzą 8,7 miliona fanów Williama i Kate w ciągu tygodni.

Wcześniej obie pary dzieliły się tym samym kontem Pałacu Kensington przed utworzeniem własnych.

Była aktorka serialu “w garniturach”, Meghan jest doświadczonym użytkownikiem mediów społecznościowych i blogów.

Vanity Fair powiedział, że zdjęcie stopy Archiego na stronie Sussexes z okazji Dnia Matki w USA pokazało jej umiejętności jako korzystania mediów społecznościowych i wywierania wpływu.

Dodano: „Jedną z przyjemności, jak dotąd, na koncie pary książęcej Sussex na Instagramie jest to, w jaki sposób wpływ Meghan można odczuć w sposobie konstruowania, kadrowania i podpisywania postów”.

Para książęca Sussex z nowonarodzonym synem

Zdjęcie Archiego przyciągnęło 1,9 miliona polubień i 27 555 komentarzy. Najnowsze zdjęcie Kate uzyskało 142,470 polubień i 552 komentarzy.

Książę Harry w Oxford, odwiedzając szpital dla dzieci, dostał od jednego z pensjonariuszy misia dla Archiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here