Krzysztof Jaworski z PSC zaprasza do Londynu na seminarium „Kunszt Uwodzenia W Biznesie”!

0

– Czy można flirtować w biznesie, czy może lepiej biznesem uprawiać flirt? O tym, jak możesz zwiekszyć swoją efektywność oraz binesowy wdzięk, dowiecie się już w ten piątek, na seminarium „Kunszt Uwodzenia W Biznesie”, które poprowadzi psycholog binzesu, Dariusz Tarczyński – zaprasza na spotkanie Krzysztof Jaworski, założyciel Polish Success Centre.

Polish Success Centre to organizacja działająca w Londynie, która zajmuje się promowaniem szkoleń z zakresu rozwoju osobistego. Na zaproszenie PSC w brytyjskiej stolicy gościło już wiele znanych i interesujacych osób – jak Jacek Walkiewicz, Artur Sołtys, czy Daniel Konieczny. Przed nami seminarium z Dariuszem Tarczyńskim – psychologiem biznesu, założycielem i dyrektorem Instytutu Nieinwazyjnej Analizy Osobowości.

Dariusz Tarczyński jest twórcą oryginalnych metod analizy osobowości na podstawie interpretacji wyglądu i wypowiedzi, a także autorem książek: „Jak odczytać człowieka z wyglądu”, „Zrozumieć człowieka z wyglądu”, „Psychografologia”, „Słowa klucze” oraz wielu artykułów poświęconych komunikacji interpersonalnej i technikom nieinwazyjnej analizy osobowości oraz psychologii biznesu.

Podczas seminarium „Kunszt Uwodzenia w Biznesie” dowiemy się m.in. jak budować „dobre” pierwsze wrażenie i jak mowa ciała wpływa na postrzeganie nas przez drugiego człowieka. Nauczymy się też jak sterować rozmową w kontaktach biznesowych: na czym polega umiejętne słuchanie, jak mówić by być wysłuchanym, jak umiejętnie zadawać pytania, jak wpływać na przekonania i posługiwać się językiem korzyści by uzyskać zamierzony efekt?

 – Sztuka uwodzenia przywołuje natychmiast skojarzenie flirtu w relacjach partnerskich. Jeśli jednak wnikliwiej potraktujemy temat stanie się jasne, że każda forma komunikacji może być okazją do wywierania wrażenia i zjednania sobie rozmówcy-partnera – czytamy o spotkaniu na stronie organizatorów wydarzenia.

Adres:
Hilton London Metropole Hotel
225 Edgware Road
W2 1JU London
United Kingdom

Data i czas:
27 Marca 2015,
19:30 – 22:30 (GMT)

Bilety do nabycia: Link

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here