Za nami wyjątkowa konferencja „Czas Kobiet,” na której gościem specjalnym była Beata Pawlikowska. Brawa dla Alute, za organizację fantastycznego wydarzenia, dedykowanego wszystkim kobietom: przedsiębiorczym, odważnym i kreatywnym – bo potencjał drzemie w każdej z Nas!

To całodniowe spotkanie zgromadziło w Londynie aktywne, pełne energii i gotowe do działania kobiety, które bardzo licznie odpowiedziały na zaproszenie organizatorów.

Podczas konferencji „Czas Kobiet” miały miejsce interesujące wykłady, panel dyskusyjny z gościem specjalnym – Beatą Pawlikowską i networking. Była to wspaniała okazja do poznania ciekawych osób, wymiany doświadczeń i wzbogacenia swojej wiedzy z zakresu zdrowia.

Zainteresowanie wydarzeniem pokazało, że event był strzałem w dziesiątke. Na pewno duży wpływ miała na to osoba znanej i lubianej podróżniczki i dziennikarki Beaty Pawlikowskiej. W swoim wystąpieniu mówiła ona m.in. o odnalezieniu swojej drogi w życiu i życiu w prawdzie i zgodzie ze sobą, a także o tym jak realizować się jako kobieta.

Bardzo ciekawym punktem programu były wykłady poświecone zdrowiu, podczas których wspaniali specjaliści Top Medical Clinic udzielili wielu przydatnych porad dotyczących zdrowia.

Nie zabrakło też tematu „Kariera vs Biznes”, który w dzisiejszych czasach jest bardzo aktualny, ponieważ obserwujemy coraz większą aktywność przedsiębiorczych kobiet w biznesie. Uczestnicy Konferencji mogli też posłuchać wykładu „Kobieta i Firma czyli ZARABIAJ” – wszystkie te elementy złożyły się na pełen atrakcyjnych punktów programu dzień.

Organizatorzy przyznają, że sukces wydarzenia to dla nich olbrzymia satysfakcja: „Jesteśmy dumne, że na naszych spotkaniach pojawiają się takie kobiety jak Wy – odważne, pragnące zmian na lepsze, szukające odpowiedzi na swoje pytania, które nie boją się odkrywać siebie” – czytamy na facebook’u Alute.

Zachęcamy do śledzenia fanpage’a Alute: link.

Zdjęcia: AlwaysMorePhotography i Top Medical Clinic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here