Kevin Aiston był gościem świątecznego wydania Gwiezdnego Weekendu Radia Star! W wywiadzie z Gosią Prochal zdradził wiele barwnych anegdot ze swojego życia. Opowiedział, jak Święta obchodzi u siebie w domu i jaka jest jego ulubiona polska potrawa Wielkanocna. Podzielił się też przepisami na przysmaki brytyjskiej kuchni z nowej książki kulinarnej „Kevin Sam w Kuchni – Nie Tylko Fish & Chips”.

Swoją przygodę z gotowaniem rozpoczał w dzieciństwie, dziś sztuka kulinarna nie ma przed nim tajemnic. Basta! Pomyślał, gdy któryś raz z rzędu usłyszał: Przecież Wielka Brytania nie ma żadnej przyzwoitej kuchni i postanowił rozprawić się ze wszelkimi stereotypami w książce: „Kevin sam … w kuchni. Nie tylko Fish & Chips”. Całość doprawił niezwykłymi historiami ze swojego życia proponując czytelnikom pyszną i lekko strawną lekturę. Fragment książki do pobrania Tutaj

W kulinarną podróż zabiera nas także w wywiadzie w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star. Po wysłuchaniu rozmowy już nigdy nie powiecie, że Anglia nie ma żadnej przyzwoitej kuchni;)

Wywiad z Kevinem Aistonem w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star:


Rozmawiała: Gosia Prochal

Kevin Aiston – lubiany prezenter telewizyjny i radiowy, artysta kabaretowy, znany z rozbawiania Polaków w talk-show „Europa da się lubić”, nadawanego przez lata w TVP2. Laureat Telekamery 2004 w kategorii Rozrywka. Dyplomowany Zastępca Szefa Kuchni. Współautor kilku książek kucharskich. Prowadzi pokazy kulinarne, aktywnie propagując polską i angielską kuchnię na całym świecie.

- Kevin- Okladka OSTATECZNA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here