Kamil Bednarek w Irlandii

0

Polski król reggae ostatnich lat już październiku odwiedzi Irlandię i zagra w czterech miastach! O kim mowa? Oczywiście o Kamilu Bednarku! Zapowiada się mieszanka muzycznej energii podana w najlepszym wydaniu!

Pewnie nikt się nie spodziewał, że niepozorny i wiecznie uśmiechnięty nastolatek zajmie II miejsce w telewizyjnym show „Mam talent”. Od tamtego czasu kariera muzyczna Kamila nie zwalnia tempa.

Wspólny projekt z zespołem SGM pozwolił na wydanie debiutanckiego krążka, który podbił serca rzeszy słuchaczy. „Szanuj” w krótkim czasie pokrył się podwójną platyną i potwierdził, że na polskiej scenie muzycznej pojawiła się nowa jakość, o której przez długi czas nie zapomnimy.

Tak też właśnie się stało i już w kwietniu następnego roku Bednarek razem ze swoim składem wyruszył do Jamajki, gdzie w kultowym studiu Boba Marley’a nagrał kolejne kawałki. Do projektu zaproszonych zostało wiele znanych person z jamajskiego światka reggae!

Rok 2012 był przełomowym w życiu artysty. Bardzo wiele osób zastanawiało się nad kształtem i jakością kolejnego albumu. W końcówce listopada światło dzienne zobaczył krążek „Jestem”, żeby cztery dni później osiągnąć status złotej płyty! Nowy materiał bez wątpienia zawiera więcej refleksji i powrotów do przeszłości. Czyżby Bednarek wskoczył na kolejny level muzycznej wrażliwości? Wszystko na to wskazuje. Zresztą nie każdy artysta może sobie pozwolić na sekcję dętą legendarnego Zion Train na swoich kawałkach!

Chcecie zobaczyć Kamila na żywo? Jeśli tak to już teraz możecie nabyć bilety w cenie €24 za pośrednictwem serwisu www.gazeta.ie!

Poniżej podajemy dokładną datę jesiennych koncertów:
03.10 / Cork /City Limits/ Start 19:30
04.10 / Cork / City Limits / Start 20.00
05.10 / Dublin / The Village / Start 20.00
06.10 / Galway / Kelly’s Bar / Start 19.00

UWAGA! Czwartkowy koncert Kamila Bednarka w Cork (3.10.2013 o godz. 19.30) odbędzie się bez ograniczeń wiekowych i bez alkoholu.
Więcej szczegółów znajdziecie na stronie: www.irlandiakoncerty.com

Patronat nad koncertami objął m.in.: serwis Ferfun.co.uk oraz RadioStar.net
Słuchajcie Radia Star! Już niedługo czeka na Was konkurs!

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNHS: Zastępstwo w nocy
Następny artykułGoodbye roaming

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here