Joanna Kulig i Tomasz Kot opowiedzieli o pracy przy filmie “Zimna Wojna” w ekskluzywnym wywiadzie dla Radia Star. Zapraszamy do odsłuchania rozmowy. 
Joanna Kulig i Tomasz Kot dla Radia Star
Rozmawiała: Gosia Prochal
Obraz Pawła Pawlikowskiego, nominowany w trzech kategoriach do Oscara, będzie można zobaczyć 15 lutego, o godz. 19:30 i 21:30 w Sali Teatralnej POSK w Londynie! Film będzie wyświetlany w języku polskim z angielskimi napisami.

Bilety: link

Okrzyknięty arcydziełem obraz Pawła Pawlikowskiego to polski kandydat do Oscara, doceniony m.in. nagrodą za reżyserię w Cannes oraz Złotymi Lwami na 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W grudniu, 2018 roku “Zimna Wojna” zdobyła aż 5 statuetek na 31. gali rozdania Europejskich Nagród Filmowych w Sewilli, w tym nagrodę w kategorii najlepszy europejski film roku. Twórcy odebrali także statuetki dla najlepszego reżysera, scenarzysty, aktorki i montażysty.

Opowiada historię wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią ze sobą być i jednocześnie nie mogą być bez siebie. W ich role wcielają się Tomasz Kot i Joanna Kulig, którym na ekranie partnerują Agata Kulesza i Borys Szyc. Wydarzenia pokazane w „Zimnej wojnie” rozgrywają się latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich bardów minionego wieku.
Więcej informacji i bilety: link

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here