Jest już zapowiedź Peterborough Arts Festival! Sprawdźcie, jakie atrakcje czekają na nas w tym roku!

0

Przed nami jedna z ciekawszych imprez kulturalnych – Peterborough Arts Festival – która potrwa od 6 do 7 września. W czasie tego wydarzenia będziemy mogli zobaczyć występy ulicznego teatru, niebo rozświetli pokaz fajerwerków, a w Brodway Theatre usłyszymy niesamowity koncert Royal Philharmonic Orchestra.

Po spektakularnym sukcesie festiwalu w roku ubiegłym, Peterborough Arts Festival powraca we wrześniu do Peterborough, a organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji. Wydarzenie odbywa się w sercu miasta. W tym roku potrwa od soboty 6. do niedzieli 7. września. Artyści uliczni, sztuka, pokazy, degustacje, występy muzyczne, warsztaty artystyczne dla najmłodszych i tych nieco starszych – w tym roku z pewnością możemy spodziewać się podobnych atrakcji dla całej rodziny.

Główną atrakcją w czasie festiwalu będą popisy światowej sławy artystów ulicznych z grupy Transe Express, fajerwerki, które rozświetlą niebo sobotniego wieczoru, a także koncert Royal Philharmonic Orchestra pod dyrekcją Richarda Balcome.

Zobaczcie sami jak fantastycznie zapowiada się to wydarzenie na trailerze, który przygotowali organizatorzy:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here