Już 11 stycznia 23.Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star wywiad z Jurkiem Owsiakiem, bez którego nie byłoby tego fantastycznego wydarzenia! Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Radio Star po raz kolejny objęło patronat nad finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy w Londynie, który po raz czwarty przygotowuje organizacja Hurricane of Hearts i rekordowa w tym roku, liczba wolontariuszy!

W przeddzień Wielkiego Finału, 10 stycznia Czesław Śpiewa Solo Act zagra akustyczny koncert, wejście tylko na specjalną rezerwację! W niedzielę pierwszy raz w swojej karierze wystąpi na WOŚP w Londynie zespół Hunter oraz Kabanos. A także grupa Bic Cyc i Czarno – Czarni. Aukcje poprowadzi sam Krzysztof Skiba!

WOŚP to wydarzenie, które od lat gromadzi całe rodziny, dlatego nie zabraknie także atrakcji dla dzieci. Dla najmłodszych przewidziane zostały gry i zabawy przy dźwiękach Smerfnych Hitów.


Cel jak zawsze szczytny: w tym roku WOŚP zagra Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Poniżej link do wydarzenia na facebooku:
WOŚP w Londynie 

23.Finał WOŚP odbędzie się ponownie w Londyńskiej Scali:
Adres: 275 Pentonville Road, Kings cross
London, United Kingdom

10502039_803744403004406_2296096291519560735_n (1)

Zdjęcie: jerzy Owsiak FB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here