Jak zostać milionerem? Prawdziwy „Wilk z Wall Street” w Londynie

0

Już 28 maja w ExCel Centre w Londynie pojawi się Jordan Belfort, czyli prawdziwy „Wilk z Wall Street”, w którego wcielił się w produkcji Martina Scorsese Leonardo DiCaprio. Jordan opowie Brytyjczykom o swoim programie „Straight Line System”.

Znany były makler ma dziś 51 lat i jest w całkiem niezłej formie biorąc pod uwagę jego dawny styl życia – narkotyki, ciągle imprezy czy oszustwa sięgające 110 milionów dolarów. Lubił luksus, szybkie samochody, piękne kobiety. Urządzał orgie, których mogliby mu pozazdrościć rzymscy cesarze. A jednak zdecydował się porzucić dawny styl życia i jak każde jego przedsięwzięcie, także to postanowienie zakończyło się sukcesem. Jordan zaczyna odnajdywać siebie jako podróżujący po całym świecie mówca motywacyjny, coach i konsultant, pomagający innym w tworzeniu dobrobytu.

W tym miesiącu „Wilk z Wall Street” odwiedzi Londyn, by opowiedzieć Brytyjczykom o swoim programie „Straight Line System” podczas jednorazowego wydarzenia w ExCel Centre. „To formuła, która pozwala osiągnąć sukces właściwie w każdym biznesie” – tłumaczy Jordan. „Seminaria przyciągają przedsiębiorców, maklerów, pośredników nieruchomości, ale sprzedaż nie dotyczy jedynie sprzedawców. Uczę sztuki perswazji i komunikacji. To strategia dla każdego by wzbudzić zaufanie w innej osobie” – dodaje.

Były makler twierdzi, że jego program pomógł dziesiątkom tysięcy przeciętnych ludzi stać się nieprzeciętnymi milionerami – a wszystko to całkowicie legalnie i w zgodzie z zasadami moralnymi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here