Radio Star – Wasze Radio Na Wyspach zaprasza na IV edycję Konkursu Karaoke, który odbędzie się 11 sierpnia w klimatycznym Jazz Cafe POSK, w dzielnicy Hammersmith w Londynie. W puli nagród 400 £! Drzwi otwarte od godz. 19:00.

BILETY: link

Liczy się odwaga i świetna zabawa! Tego wieczoru jak jedna wielka Rodzina śpiewamy największe przeboje z polskiej i zagranicznej estrady i zgarniamy mega nagrody, ufundowane przez Partnerów IV Konkursu Karaoke Radia Star! Uczestnicy powalczą o zwycięstwo w dwóch kategoriach.
Kategoria “Wokal Debeściak”
I miejsce – 200£ w gotówce
II miejsce – bilet na Star Festiwal 2018: Bednarek, Anna Wyszkoni, Krzysztof Cugowski
III miejsce – bilet na Star Festiwal 2018: Bednarek, Anna Wyszkoni, Krzysztof Cugowski
Kategoria “Każdy Może”
I miejsce200£ w gotówce
II miejsce – bilet na Star Festiwal 2018: Bednarek, Anna Wyszkoni, Krzysztof Cugowski
III miejsce – bilet na Star Festiwal 2018: Bednarek, Anna Wyszkoni, Krzysztof Cugowski
Po ogłoszeniu wyników Disco Star – największe przeboje wszechczasów na parkiecie Jazz Cafe POSK! Zagra Dyr Programowy Radia Star – DJ Marcin.
Organizator – Radio Star – Twoje Radio na Wyspach – z siedzibą w POSKu w Londynie. Słuchasz na aplikacjach mobilnych iOS / Android / TuneIn / odbiornikach radiowych WiFi, bądź tradycyjnie na PC: www.radiostar.net.
Miejsce i data
11 sierpnia (sobota) godz. 20:00, drzwi otwarte 19:00
Jazz Cafe POSK
238-246 King Street, Hammersmith, W6 0RF, Londyn.
Zakończenie: 00:30
Bilety do kupienia na stronie: www.starfestiwal.co.uk/konkurs-karaoke-radia-star/
Regulamin Konkursu Karaoke Radia Star
1. Drzwi otwarte od godz. 19:00. Macie godzinę czasu na rozruch – pompki przysiady, płukanie gardła cudnymi substancjami z Jazz Caffe POSK i inne ćwiczenia rozgrzewające.
2. Konkurs Karaoke zaczynamy o godz. 20:00. Przesłuchania potrwają do godz. 23:00.
3. Na stolikach czekać będą listy z największymi przebojami polskiej i zagranicznej estrady. Aby było sprawiedliwie, nie ma możliwości odtworzenia podkładów z Waszych nośników, czy z internetu. Wybieramy to co jest na liście i śpiewamy tak jak kochacie.
4. Zapisy u ojca prowadzącego już od godz. 19:00. Zgłoszenia będą przyjmowane do godz. 22:00 – 22:30, tak aby wszyscy zdążyli zaśpiewać do godz. 23:00. Każdy uczestnik może wykonać maksymalnie 3 piosenki. Może – ale nie musi. Kibicowanie podśpiewywanie, tupanie, wiwatowanie, chórki, integracja, stawianie kolejek ulubionemu wykonawcy, przyjmowanie kolejek od fanów, bądź ulubionych wykonawców jak najbardziej wskazane!
5. Ojciec prowadzący zastrzega sobie prawo do ustalania kolejności występów. Zwykle artyści śpiewają zgodnie z kolejnością zapisów. Jeśli zapisujesz się z więcej niż jedną piosenką, Twoje występy będą rozłożone równomiernie na liście, abyś nie występował/a piosenka po piosence.
6. O 23:00 ojciec prowadzący bezwględnie kończy przesłuchania więc… jeśli czujesz, że potrzebujesz więcej wesołych procentów, aby się ośmielić (więc również i czasu) przyjdź wcześniej, abyś nie pozbawił fanów Twojego genialnego występu!
7. Kryteria, którymi kieruje się Jury w trakcie oceny i przyporządkowania występujących do danej kategorii:
Kategoria “Wokal Debeściak” – wokal Debaściak.
Kategoria “Każdy Może” – choreografia, strój, emocje, rozmiar buta, wzrost, kolor oczu, kolor włosów, efekty specjalne, dedykacje, grupa wsparcia, znajomość języków obcych, brak znajomości języków obcych – słowem wszystko co nie jest “Wokalem Debeściakiem,” a co może zaskoczyć Jury. W sensie – mile zaskoczyć,
8. Jury w składzie – Sponsorzy IV edycji Konkursu Karaoke – o godz. 23:00 udają się na 10 minutową naradę i po naradzie ogłoszą zwycięzców w obu kategoriach: “Wokal Debeściak” oraz “Każdy Może.” Wtedy nastąpi wręczenie nagród pieniężnych i rzeczowych, tradycyjna wymiana koszulek, stawianie kolejki przegranym od wygranych, stawianie kolejki wygranym od przegranych. I ojcu prowadzącemu. On też musi.
9. Nie masz możliwości nie zgodzenia się z werdyktem Jury. Będzie najsprawiedliwsze na świecie. Poza tym brat, siostra, mąż, żona, babcia, dziadek, wujek, ciocia, syn, córka, teściowa, zięciu, synowa, krewny kogokolwiek z Jury mogą zaśpiewać – ale ich występ nie będzie oceniany przez Jury.
10. IV Konkurs Karaoke Radia Star – Twojego Radia na Wyspach – to impreza znakomita – bo uczestniczą w niej wspaniali Goście. Element rywalizacji jest, ale przede wszystkim jest to świetna zabawa i mamy nadzieję, że po konkursie będziecie mogli śmiało to potwierdzić!
Do zobaczenia 11 sierpnia w sobotę, w Jazz Cafe POSK w Londynie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here