KAMERALNY LUKSUS z nadmorskim klimatem
Kupno odpowiedniego mieszkania to nie lada wyzwanie. Rynek jest nasycony wieloma inwestycjami, dlatego warto zwrócić uwagę na szczegóły dotyczące zarówno samego mieszkania, jak i jego bezpośredniego otoczenia. Przedmiotem aktualnej sprzedaży Grupy Wolfs jest udział w działce przy ul. Inżynierskiej w Gdyni wraz z budynkiem wielorodzinnym stanowiącym oddzielny od gruntu przedmiot własności. Apartamenty łączą w sobie nowoczesną architekturę w stylu modernistycznym, elegancję i kameralne sąsiedztwo.
Działka znajduje się na terenie dzielnicy Gdynia Orłowo, która jest połączeniem spokojnej okolicy z wygodą i bliskością placówek usługowych, medycznych oraz szkolnych. Nowa inwestycja Wolfs Tech Fund to gratka nie tylko dla koneserów inwestycji w nieruchomości, ale także dla tych, którzy szukają ciekawego lokum pod wynajem.
INWESTYCJA Z ZYSKIEM dla rodziny lub biznesu
Inwestycję na ulicy Inżynierskiej wyróżnia: 
DOGODNA LOKALIZACJA
Bliskość lotniska oraz dworca PKP ułatwi komunikację dla turystów, biznesmenów czy rodzin, a liczne połączenia tramwajowe i autobusowe znacznie usprawnią dojazd do centrum miasta.
KOMFORT I WYGODA
Nie trać czasu na szukanie miejsca parkingowego. Do każdego mieszkania przypisany jest garaż podziemny. Rower, wózek do wniesienia? Nie martw się, nie dźwigaj! Mamy przeznaczone na to pomieszczenie.
BEZPIECZEŃSTWO INWESTYCJI
Wolf Technology Fund posiada bogate portfolio. Oferuje mieszkania, apartamenty, condo hotele, wykonane z najwyższej jakości materiałów budowlanych. Jesteśmy GWARANCJĄ bezpiecznego inwestowania w nieruchomość.
NOWOCZESNA FORMA
Dla wymagających odbiorców. Budynek zlokalizowany przy ul. Inżynierskiej to propozycja dla rodzin, firm oraz dla inwestorów. Idealnie zaprojektowana przestrzeń będzie godzić funkcjonalność z kreatywnością, a także zadba o komfortowy wypoczynek przyszłych mieszkańców.
INWESTYCJA POSIADA:
– 3 piętra
– 3 mieszkania
– garaż podziemny posiadający 5 stanowisk
– jedno miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych, znajdujące się na powierzchni pomieszczenie przeznaczone na wózki i rowery
– komórki lokatorskie dla każdego z mieszkań
INWESTYCJA NA INŻYNIERSKIEJ przestrzeń na miarę Twoich potrzeb
LOKAL NA PARTERZE – 59.10m2
Salon z aneksem kuchennym 34 m2/ Sypialnia 13.56 m2/ Łazienka 6.06 m2/ Taras 15m2
LOKAL NA 1 PIĘTRZE – 84.71 m2
Korytarz 2.12 m2/ Pokój 24.71 m2/ Łazienka 5.33 m2/ Korytarz 4.91 m2/ Salon z aneksem kuchennym 25.36 m2/ Sypialnia 13.45 m2/ Łazienka 6.30 m2/ Komunikacja 2.53 m2
LOKAL NA 2 PIĘTRZE – 85.34 m2
Korytarz 6.50 m2/ Korytarz 4.97 m2/ Salon z aneksem kuchennym 36.17 m2/ Sypialnia/ 13.45 m2/ Sypialnia 13.92 m2/ Łazienka 6.38 m2/ Garderoba 3.95 m2
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ bo dbałość o szczegóły to nasz priorytet
Cały budynek został wyposażony w nowoczesne elementy zwiększające bezpieczeństwo, standard i komfort mieszkańców. Projekt został wykonany z uwzględnieniem aktualnie obowiązujących przepisów, warunków technicznych oraz proekologicznych rozwiązań mających na celu ograniczenie lub całkowite wyeliminowanie wpływu obiektu na środowisko przyrodnicze, zdrowie ludzi i budynki sąsiednie.
INWESTYCJA Z ZYSKIEM NA LATA
Aktualnie trwa realizacja projektu, oddanie inwestycji do użytkowania jest zaplanowane na IV kwartał 2018 roku. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu – tylko do końca sierpnia 2018 atrakcyjne ceny za nieruchomość!
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
LESZEK FORYTTA
Founder tel. +48 691 175 845
office@wolfstechfund.com news@wolfstechfund.com
Wolfs Technology Fund

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here