06 Maja 2016 r. w hotelu Hilton na Canary Wharf w Londynie, Alute po raz kolejny organizuje konferencje “Czas Kobiet” – dla kobiet, o kobietach i z kobietami. Również i tym razem nie zabraknie gościa specjalnego – kobiety, która wielu Polakom otworzyła oczy na świat, a 6 Maja otworzy oczy 300-stu Polkom na siebie, swoje piękno i swoje marzenia.

Beata Pawlikowska; podróżniczka, dziennikarka, tłumaczka, fotografka, ilustratorka książek od zawsze podkreśla jak ważne jest, by być sobą, by życie przeżyć zgodnie z tym, co jest dla nas ważne oraz w taki sposób, by czuć się spełnionym. Podróżniczka opowie nam o swoich przygodach i sytuacjach, która nauczyły ją bezgranicznie kochać siebie oraz postępować w taki sposób aby czuć się spełnioną.

Oprócz wykładu z Beatą Pawlikowską na temat “spełniaj SIEBIE czyli jak wyjść ze skorupy i ruszyć po życie o jakim marzysz!” odbędą się pozostałe dwa panele dyskusyjne, które zmotywują Polki do uwierzenia w siebie i spełniania swoich marzeń czy to otwarcia swojego biznesu, dostanie awansu, zmiany pracy czy wyruszenie w podroż na drugi koniec świata.
Pierwszy panel dyskusyjny poprowadzi Agnieszka Juszczyk. Razem z gośćmi poruszy temat o pewności siebie w spełnianiu marzeń, realizowaniu siebie i swoich pasji.

Już teraz możemy zdradzić, ze jedną penalistek będzie znana wszystkim z Hakierek Suckesu – Marta Krasnodębska. Marta jest strategiem marki i biznesu online. Pomaga kreatywnym kobietom zbudować biznes online, który pasuje do ich stylu życia, nie jest ważne czy mieszkają w Londynie, Nowym Yorku czy Krakowie. W ciągu roku od powstania marki Hakerki Sukcesu stworzyła społeczność ponad 20 000 kobiet, a w jej szkoleniach i bootcampach strategii i technik growth hacking wzięły dziesiątki tysięcy osób z ponad 41 krajów świata.

Beata Pawlikowska

Pisarka, podróżniczka, tłumaczka, reportażystka, dziennikarka radiowa i telewizyjna, fotograf i ilustratorka. W wieku 26 lat rozpoczęła pracę w Polskim Radiu Koszalin. Pracowała w Programie 3 Polskiego Radia, w Radiu Kolor, 1 Programie Polskiego Radia, telewizyjnej Jedynce, Dwójce i Trójce. Najbardziej jednak znana jest z programu podróżniczego „Świat według Blondynki”, który prowadzi od 1999 roku w Radiu Zet.

Beata Pawlikowska podróżuje po świecie a swoje doświadczenia i podróże spisuje na kartach książek. Jest także stałą współpracowniczką wielu czasopism i tygodników. W swoich książkach zamieszcza zdjęcia jak i rysunki własnego autorstwa. Znana jest także z niebanalnych metod nauki języków obcych oraz książek motywacyjno-psychologicznych. Aktywnie udziela się na swojej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.

Na swoim koncie ma kilkanaście nagród, m. in. za osobowość radiową „Zdobywcy Eteru 2003”, Bursztynowego Motyla za „Blondynkę w dżungli” czy nagrodę im. Magellana w 2010 roku za “wytrwałe promowanie mody na podróżowanie”.

Kolejny panel poprowadzony przez Martę Skowrońską będzie o biznesie, czyli jakie umiejętności powinna mieć kobieta, która chce odnosić sukces. Gośćmi Panelu będą kobiety, które odniosły sukces. Anna Kupisz-Cichosz – Współwłaściciel i Partner Zarządzający Softway Ltd, Prezes Zarządu Fundacji z Inicjatywą, w ramach której powołała do życia inicjatywę Firma jest kobietą – czyli o kobiecym biznesie bez ściemy oraz Marta Wicińska Stępień założycielka kliniki medyczno-stomatologiczną Top Medical Clinic. Oprócz prowadzenia świetnie prosperującej kliniki, zajmuje się inwestowaniem w nieruchomości i jej portfolio zawiera ich już kilkanaście na terenie całej Anglii.

Poznaj nasze panelistki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here