Igor Glova Chlebda

0

Najnowszym gościem Łowcy Talentów był Igor Glova Chlebda! Animator kultury hip-hopowej, freestylowiec, raper i dziennikarz w jednym!

Swoje kroki stawiał na poznańskim podwórku hip-hopowym, jako bitewny MC. Od początku, więc priorytetem była zabawa słowem i moc niczym nieograniczonej improwizacji. Do tego wszystkiego trzeba dorzucić ostra zajawka kulturą hh, która stała się drugą miłością Igora. Zaczęło się od starych kaset brata, a później już samo poszło.

Glova to nie tylko raper i freestylowiec, to również dziennikarz muzyczny, który ma na swoim koncie sporą liczbę wywiadów z raperami zarówno z Polski, jak i zagranicy. Swój liryczny fechtunek, szlifowany przez parę ładnych lat, przyczynił się ostatecznie do wydania debiutanckiego materiału – „Pod prąd EP”!

Chcecie się dowiedzieć jak zostać freestylowcem i co jest potrzebne, żeby spełnić swoje marzenia? Wystarczy odpalić poniższy player i wsłuchać, co ma Nam do powiedzenia Glova! Nie zabraknie też małej improwizacji specjalnie dla słuchaczy Radia Star! Freestyle wiecznie żywy! Zresztą przekonajcie się na własnej skórze!ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here