Na początku stycznia, po krótkiej świąteczno-noworocznej przerwie, siatkarze IBB Polonii Londyn powrócili do treningów. Pod okiem Piotra Grabana i Patrika Selepa przygotowują się do pierwszego domowego meczu w tym roku. W sobotę, 13 stycznia londyńczycy zmierzą się z drużyną Wessex.

Brentford Fountain Leisure Centre ponownie zamieni się w profesjonalny siatkarski obiekt z nawierzchnią taraflex, oprawą muzyczną, telewizją. Na kibiców czeka sporo atrakcji i widowisko na wysokim poziomie, na które zapraszają członkowie klubu.

– W 2017 roku byliśmy twardzi, szukaliśmy rozwiązań i ciężko trenowaliśmy co dało ostatecznie dobre rezultaty w końcówce roku. Mam nadzieję, że utrzymamy ten trend i że pozostała część sezonu będzie dla nas owocna. Dla kibiców sobotni mecz to gratka. Przygotowałem dla nich niespodziankę, ale nie zdradzę nic więcej… tylko zaproszę do naszej hali. Zabierzcie znajomych, rodzinę i bądźcie naszym siódmym zawodnikiem. Stwórzmy razem świetne widowisko i dalej piszmy historię polsko-angielskiej siatkówki. Do zobaczenia – powiedział Piotr Graban, trener IBB Polonii Londyn.

– Jestem bardzo zadowolony, że znowu będę mógł rywalizować na boisku. Mam nadzieję, że moja ambicja i doświadczenie pomoże nam dotrzeć do upragnionego celu. Liczę również na wsparcie naszych niezawodnych kibiców, którzy są z nami wszędzie, nieważne w jakim miejscu gramy. Chciałbym zaprosić na mecz wszystkich zainteresowanych, jak i tych którzy jeszcze nie widzieli nas w akcji. Emocje będą kapitalne, tym bardziej że chcemy się zrewanżować za porażkę w poprzedniej rundzie – skomentował Bartosz Kisielewicz, rozgrywający IBB Polonii Londyn, który po krótkiej przerwie powrócił do składu drużyny.

– Chcemy, aby Londyn ponowie pokazał światu, że potrafi zorganizować siatkarskie, profesjonalne widowisko. Planujemy atrakcje dla kibiców i oczywiście sportowe emocje. Zachęcamy wszystkich do rezerwacji biletów wstępu i spędzenia z nami miło czasu. Zapraszamy rodziny z dziećmi, grupy znajomych, przyjaciół. A wszystkim, którzy nie mogą osobiście dopingować naszych zawodników polecamy transmisje w telewizji Polsat Sport lub Internecie – zaprosił prezes IBB Polonii Londyn, Bartek Łuszcz.

Bilety na mecz IBB Polonia z drużyną Wessex są dostępne do nabycia na stronie www.polonia.eventbrite.co.uk. Początek sportowych wydarzeń zaplanowano na godzinę 16.00.

Wszyscy kibice, którzy nie mają możliwości pojawienia się w hali, będą mogli obejrzeć mecz na żywo w Internecie – na stronie http://ibb.uk/tv/ oraz w telewizji Polsat Sport. Początek transmisji o godzinie 16:30 czasu londyńskiego.

Fot. sandsphotos.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here