W środę gośćmi Radia Star byli Katarzyna i Sławomir Fejfer z Polskiego Centrum Shrewsbury, organizatorzy Kongresu Organizacji Polonijnych, który będzie pierwszym tego typu wydarzeniem w regionie. Zapraszamy do odsłuchania wywiadu.
Część I
Część II
Rozmawiała: Gosia Prochal
Więcej informacji i bilety: link

4 KOMENTARZE

  1. Zgadzam się z przedmówcą. Osobiście doświadczyłam werbalnej agresji od Działacza Fejfera gdy się dowiedział, że popieram Partię Konserwatywną. Nie będę nawet cytowała niecenzuralnych słów użytych wobec kobiety.

    • Witam Panią. Podejmę rekawicę i z otwartą przyłbicą podejmę dyskusję dotycząca tego wątku. Mogłaby Pani mi przypomnieć sytację lub miejsce i czas. Bo na 99.9% nie mogłem powiedzieć takich słów. A już tym bardziej użyć niecenzuralnych słów, ani w cztery oczy, ani w tzw. social media. Jeżeli użyłem takich słów w social media mogła by Pani podesłać linka? Z chęcią publicznie Pani przeproszę, jeżeli takie słowa naprawde padły. Wielu moich znajomycjh głosowało/głosuje na Torysów lub Laburzystów, także cała sytuacja wydaje mi się ciut niedorzeczna.

  2. Ale co ma wspolnego Slawomir Fejfer z tym Kongresem? Chyba tego nie organizuje? Ja tego pana kojarze tylko z jednego — w absolutnie kazdym artykule krytykuje innych Polakow: “A bo zla partia”, “A bo mi sie nie podoba”, “A bo ja zrobilem wiecej”, “A bo mnie nie docenial”. Kojarze Slawka Fejfera jako glownego klotnika polskiego. Jesli taki kongres mialby na serio sie odbyc to musialby to zorganizowac ktos kto potrafi dzialac ponad podzialami, a tutaj sytuacja jest inna. Nie wroze sukcesu.

    • Witam Pana serdecznie. Czy mógłby Pan nieco bardziej sprecyzować i podać przykłady: ‘w absolutnie kazdym artykule krytykuje innych Polakow: „A bo zla partia”, „A bo mi sie nie podoba”, „A bo ja zrobilem wiecej”, „A bo mnie nie docenial”? Bo po pierwsze nie piszę artykułów. A po drugie wielokrotnie mówiłem, o pozytywnym wkładzie Polonii w życie UK. Niestety wiele osób i środowisk próbuje sobie przywłaszczyć reprezentowanie całej Polonii. Ten Kongres właśnie ma ma na celu stworzenie platformy ponad podziałami. Prośbe o przyjazd i ofert Kongresu wysłaliśmy do bardzo wielu przedstawicieli środowisk polonijnych, jeżeli Pana pominąłem to bardzo przepraszam. A sukcesem jest to, że takie wydarzenie się wogóle odbędzie. Jeżeli Pan organizuje jakiekolwiek wydarzenia to wie Pan, że logistycznie jest to bardzo żmudna praca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here