W sobotę gośćmi Radia Star będą niekwestionowani królowie polskiej sceny kabaretowej – Kabaret Moralnego Niepokoju! Wywiad w studiu Radia jest związany z ich przybyciem do Londynu i występami w Sali Teatralnej POSK-u 8 i 9 września.  Zapraszamy do słuchania Waszego Radia Na Wyspach – 8 września o godz. 12:30. 
Najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju „Maj zaczyna się we wtorek 2,” już w najbliższy weekend w POSK-u. Możecie się spodziewać dużej dawki dobrego humoru i rozrywki na najwyższym poziomie. Organizatorem wydarzenia jest JR Events.
Szczegóły:
Sobota, 8 września, godz. 16.30 i 19.30.
Niedziela, 9 września, godz. 15.30 i 18.30.
BILETY: £25 / £30 / £35.
REZERWACJA ONLINE: www.jrevents.org
TELEFONICZNIE: 020 8741 1887 / 0398.
KASA POSK: czynna od 24ego sierpnia, w godz. 17.30-20.30.
Sala Teatralna POSK, 238-246 King St, Hammersmith, W6 0RF
„Maj zaczyna się we wtorek 2” – to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza. Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy podobne problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego nasz program jest na światowym poziomie. Dlatego zapraszamy na nasz „Maj” ludzi z całego świata -dobrze by było gdyby rozumieli po polsku.;)
JR Events
JR Events to innowacyjna firma organizująca polskie wydarzenia kulturalne na terenie Wielkiej Brytanii. Zapraszamy z Polski tylko najlepszych, najbardziej znanych – i kochanych przez widzów – artystów: aktorów, muzyków i kabarety. Gwarantujemy wspaniałe przeżycia, niepowtarzalne wrażenia oraz fantastyczną zabawę!
Naszą misją jest zaoferowanie klucza, który otwiera drzwi do rozrywki kulturalnej na najwyższym poziomie. Kupując bilet of JR Events, masz pewność, że będziesz uczestniczył (-a) w niesamowitym, oryginalnym i niezapomnianym wydarzeniu artystycznym!
Zdjęcie: FB JR Events

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here