Zdjęcie: Paweł Fesyk

Głowę ma pełną pomysłów, które konsekwentnie wciela w życie – bo życie jak mawia jest jedno i trzeba je dobrze wykorzystać. We wtorkowym wywiadzie na antenie Radia Star porozmawiamy z Ewą Gluzą – społeczniczką pełną parą, przewodnicząca Oxford Polish Association, Polką Roku 2018 – V Jubileuszowego Kongresu Polek w Wielkiej Brytanii.

Zapraszamy do słuchania Radia Star po godz. 15:00!

2 KOMENTARZE

  1. Hehehe dobre sobie. Kobieta nawet nie potrafi sie elokwentnie wypowiedziec. Niby za co zostala kobieta roku? Bo nie bardzo rozumiem coz ona takiego zrobila by zasluzyc na ten jakze szlachetny tytul😁 Mieszkam w Oxfordzie od 5 lat a o Pani Gluzie wiem ze istnieje tylko poprzez jej “lajfy” na fb ktore sa zenujace do granic mozliwosc! Jej wizerunek tez pozostawia wiele do zyczenia. Wracajac do konkursu na kobiete roku przyznam szczerze ze byly tam znacznie bardziej zasluzone na to miano kandydatki od Pani Gluzy, nie mam pojecia kto glosowal na nia ale na pewno nie ludzie dla ktorych liczy sie dzialanie 😎 a ta jej OPA to pozal sie boze organizacja ktora nie robi nic konkretnego, eventy na 10 osob 2 razy do roku WOW… rzeczywisci jest z czego byc dumnym… 😅😅😅

    • Fajnie się komentuje anonimowo, nie? Nie trzeba brać odpowiedzialności za swoje słowa.
      Nie mieszkam już w Oxfordzie ale dwa lata temu byłam na imprezie z okazji Dnia Dziecka. I to nie była impreza na 10 osób! To była duża impreza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here