Gościem audycji “Przepis Na Życie” była dziennikarka Magdalena Grzymkowska, która opowiedziała w Radiu Star o pobycie w Ghanie, gdzie wyjechała na trzy miesiące w ramach programu “The Global Education Network”, koordynowanego przez Polską Akcję Humanitarną.  Zapraszamy do odsłuchania rozmowy.
CZĘŚĆ I
CZĘŚĆ II
Rozmawiała: Gosia Prochal
3 grudnia, będziecie mogli spotkać się z dziennikarką w The Belvedere w Londynie. W ramach Tygodnia Edukacji Globalnej uczestniczki programu GLEN – Magdalena Grzymkowska i Paulina Kowalke zapraszają na mocną dawkę zabawy i wiedzy, czyli “Global Quiz Night: Nie tylko dla globtroterów!” Więcej informacji: link.

Magdalena Grzymkowska

Sekretarz redakcji „Tygodnia Polskiego”, najstarszego tygodnika dla Polonii na Wyspach, dziennikarka, absolwentka Polskiej Szkoły Reportażu. Pracy w mediach uczyła się m.in. w TVN24 i Wirtualnej Polsce. Dwukrotnie nagrodzona w konkursie o Nagrodę Marszałka Senatu RP. Wagabunda, miłośniczka ludzi, kolekcjonerka wspomnień. Edynburżanka jedną nogą w Londynie i z głową w chmurach. W Radiu Star prowadzi “Przegląd Tygodnia.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here