Świat nieustannie zmienia się i rozwija. Przed właścicielami firm codziennie pojawiają się nowe, intrygujące i nietypowe możliwości. Sukces osiągają tylko ci, którzy potrafią je zauważać i wykorzystywać.

Otwartość na współpracę z innymi to podstawa rozwoju. Warto więc brać udział we wszelkich formach integracji z różnych środowisk biznesowych. Po raz kolejny w Wielkiej Brytanii nadarza się ku temu szansa – IV edycja Kongresu Polskich Przedsiębiorców w samym sercu Anglii, w Londynie, to wydarzenie, którego nie można przegapić.

Future-proof your business! Już 10 listopada blisko 200 przedsiębiorców o różnym podłożu etnicznym, z Polski, jak i z zagranicy, spotka się w centralnym Londynie. Osoby prowadzące firmę z dziedzin między innymi takich jak: usługi, branża spożywcza, budowlana czy handel, będą dyskutować na temat tego, jak widzą swoje firmy za dziesięć lat w świecie aktywnie rozwijających się technologii.

To już trzeci raz, kiedy właścicieli firm będzie gościć brytyjski bank NatWest. Zebrani przedsiębiorcy będą mieli wspaniałą okazję do zacieśnienia współpracy z potencjalnymi partnerami i kontrahentami w celu odnalezienia odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a w przyszłości podejmowania nowych, bardziej skutecznych i wzbogaconych o partnerskie doświadczenie działań biznesowych.

“Jesteśmy społecznością, która wspiera uczestników poprzez dzielenie się wiedzą oraz najlepszymi praktykami biznesowymi” – mówi Bartłomiej Kowalczyk, główny organizator wydarzenia i twórca Polish Business Link, organizacji zrzeszającej przedsiębiorców działających na rynku brytyjskim. “Gorąco zachęcam do uczestnictwa w IV edycji naszego najważniejszego wydarzenia tego roku. To okazja, by zaczerpnąć sporo inspiracji do swoich przedsięwzięć, poznać nowych partnerów biznesowych i tym samym rozwinąć swoją firmę.”

Uczestnicy kongresu będą mogli dowiedzieć się więcej na temat wsparcia dla firm w Wielkiej Brytanii przez Polish Business Link. Tradycyjnie, podczas eventu odbędzie się Klinika Biznesowa. Zebrani dowiedzą się o sprawach ważnych dla każdego przedsiębiorcy takich jak: podatki, czy zmiany w prawie. Poruszą też wiele innych tematów, Chris Corney z Carter Lemon Camerons LLP opowie o prawach dotyczących elektronicznego marketingu bezpośredniego, natomiast Jakub Kosiec z FX7 Solutions Ltd, w swoim wykładzie zatytułowanym: „Ransomware can be stopped – how to protect your business from cyber attacks?”, doradzi, jak zabezpieczyć swój biznes przed cyber atakami. Zgromadzeni będą mieli także możliwość wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym prowadzonym przez Kasię Maderę, która jest korespondentką w BBC World News.

Podczas drugiej części wydarzenia, przedsiębiorcy będą mogli wziąć udział w spotkaniu networkingowym prowadzonym przez przedsiębiorcę branżowego. Każdy uczestnik będzie miał możliwość zapisania się na dedykowane sesje. Od 18:00 do 18:30 odbędzie się spotkanie dla branży budowlanej, a czas pomiędzy 18:45 – 19.15 przeznaczony jest dla branży usługowej i detalicznej. Każdy uczestnik będzie mógł się przedstawić, zadać nurtujące go pytania i tym samym wziąć aktywny udział w zgromadzeniu.

Kongres Polskich Przedsiębiorców odbędzie się już 10 listopada w banku NatWest w Londynie. Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać tutaj: link

Oficjalna strona Kongresu: www.pblink.co.uk/congress2017

Dołącz do dyskusji na Twitterze: #BizCongressPL

Data i miejsce Kongresu:
10 listopada 2017 r.

Royal Bank of Scotland
280 Bishopsgate
EC2M 4RB London
United Kingdom

Rejestracja na Kongres: www.pblink.co.uk/congress2017

Polish Business Link www.pblink.co.uk

Polish Business Link to sieć biznesowa dla polskich i brytyjskich przedsiębiorstw z sektora MSP, które chcą znaleźć partnerów biznesowych (dystrybutorów, franczyzobiorców i inwestorów) w Polsce i Wielkiej Brytanii. Platforma B2B PBlink.co.uk posiada dwujęzyczną tablicę ogłoszeń i wydarzeń biznesowych, wiadomości biznesowe z Wielkiej Brytanii, poradniki jak prowadzić biznes w Wielkiej Brytanii oraz Katalog Członków.

Polish Business Link regularnie organizuje Polskie Seminaria Biznesowe połączone z networkingiem w Wielkiej Brytanii. Relacje video z wybranych spotkań: video. Lista wszystkich eventów organizowanych przez Polish Business Link w 2015 roku w Wielkiej Brytanii: lista

BPCC www.bpcc.org.pl

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa / British-Polish Chamber of Commerce to rozbudowana sieć brytyjsko-polskich kontaktów biznesowych. Izba od 1992 roku działa na rzecz rozwoju polsko-brytyjskiej współpracy gospodarczej – aktywnie kojarzy potencjalnych partnerów biznesowych i promuje najlepsze praktyki.

Zrodlo: Informacja Prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here