Film podsumowujący ŚDM w Polsce robi furorę w internecie

0

Internauci pokochali ten film! Prawie milion wyświetleń w zaledwie kilka dni. Od tygodnia hitem w sieci jest film People of World Youth Day, relacja ze Światowych Dni Młodzieży zrealizowana przez poznańską agencję mome.pl.

„Już dawno nie widziałem tylu wspaniałych ludzi w jednym miejscu. Chciałem pokazać ich niesamowitą radość i emocje. Niezwykła atmosfera Światowych Dni Młodzieży udzieliła się także mnie. Dlatego ten film zaraża dobrą energią” – tak o realizacji filmu mówi Kamil Biegański z poznańskiej agencji.

Film People of World Youth Day udostępniony na oficjalnej stronie agencji w zaledwie kilka godzin stał się hitem mediów społecznościowych. Do tej pory ma on już ponad pół miliona wyświetleń i jest udostępniany przez uczestników ŚDM z całego świata.

„Zrobiłem ten film przede wszystkim dla ludzi, których spotkałem w trakcie Światowych Dni Młodzieży. Wielu z nich odnajduje siebie i swoich znajomych z całego świata podczas oglądania naszej relacji. Cieszę się, że mogłem zachować ich wspomnienia” – dodaje Kamil Biegański.

Źródło: www.kurier.pap.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here