Dziś koncert Lady Pank w Bostonie (UK)!

0

Przed nami koncert jakiego jeszcze w Bostonie nie było! Jedna z najpopularniejszych formacji w historii polskiego rocka – grupa Lady Pank już 11 grudnia zagra swoje największe przeboje w Legendarnym The Gliderdrome! Tym samym, gdzie swego czasu miały okazję wystąpić największe gwiazdy światowej sceny muzycznej, jak m.in. Elton John, Jimi Hendrix, czy Stevie Wonder. 

To będzie wyjątkowy wieczór pełen wspomnień i przebojów naszej młodości. Przebojów, które po dziś dzień przyciągają na koncerty tłumy fanów. „Zostawcie Titanica”, „Stacja Warszawa”, „Mniej Niż Zero”, „Tacy Sami”, „Zawsze Tam Gdzie Ty”, „Tańcz, Głupia Tańcz”, „Kryzysowa Narzeczona”, „Marchewkowe Pole”(…) i tak można by bez końca wymieniać. Na muzyce Lady Pank wychowało się kilka pokoleń słuchaczy. Kto z nas nie bawił się przy ich piosenkach? I z sentymentem nie wraca do ich twórczości? Większość tekstów z pewnością bez zająknięcia potraficie wyśpiewać – bo zespół Lady Pank to po prostu jeden z tych fenomenów, którego przeboje były, są i będą niezmiennie cieszyć się ogromną popularnością!

Nie przegapcie okazji by na żywo usłyszeć ich na koncercie w Bostonie!

Support: Antidote – polska grupa rockowa, która na Wyspach zgromadziła wokół swojej twórczości niemałe grono fanów. Z każdym koncertem przybywa amatorów ich twórczości i rośnie liczba zafascynowanych ich stylem groupies.;) Panowie to wytrawni muzycy, tworzący swoje autorskie nagrania, które mieli już okazję zaprezentować m.in. grając koncert przed Wilkami.

Data: 11.12.2015 (piątek), Drzwi otwarte: 19:00, Start: 20:00

Miejsce: The Gliderdrome, Spain Place, PE21 6HN Boston, Lincolnshire, Anglia

Bilety:

25f – stojące
35f – stolik z poczęstunkiem
70f – VIP koncert z after

Do nabycia:

Online – ferfun.co.uk

oraz

Sklep Spożywczy ‘’Sam’’ West Street Boston
Restauracja ‘’Swojskie Jadło’’ High Street Boston

Grzegorz:  07565624560
Marcin Radio Star: 07415248542

plakat_A3_lady_pank_sponsorzy_online_2

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here