Wyjątkowy Dzień Dziecka z Polskim Teatrem w Londynie! Aktorzy Sceny Polskiej UK zaprezentują pełen humoru spektakl “Wróbelek Elemelek i Przyjaciele!” Dobra zabawa dla całej Rodziny gwarantowana! Zaprasza: Radio Star.
Dwie daty, dwie atrakcyjne lokalizacje!
Pobierz obrazki
2 czerwca (niedziela) The Other Palace Theatre, godz. 15:00 i 17:00
najbliższa stacja metra: Victoria Station

BILETY

Pobierz obrazki

8 czerwca, Sala Teatralna POSK, Hammersmith, Londyn, godz. 17:00
najbliższa stacja metra: Ravenscourt Park

BILETY

Spektakl Sceny Polskiej UK to widowisko muzyczne, napisane rymowaną prozą, przeplatane piosenkami i kultowymi polskimi wierszykami, takimi jak “Lokomotywa” czy “Pani Słowikowa”. Bohaterem jest sympatyczny, wszystkim życzliwy wróbelek Elemelek. Beztroski i pełen chęci zabawy ptaszek, nigdy nie chodził do szkoły. Kiedy okazuje się, że jako jedyny w lesie nie umie czytać, rozpoczyna naukę w szkole Sowy Mądrej – Głowy.
Bajeczka zawiera naukę poprzez zabawę i kilka przestróg dotyczących – na przykład zasad ruchu drogowego, czy ostrożnego kąpania się w morzu. Wszystko podane w lekkiej, zabawnej i atrakcyjnej formie. Najpiękniejsze wiersze Tuwima i Brzechwy wplecione w wartką akcję przygód Elemelka nadają przedstawieniu charakter ponadczasowy i gwarantują świetną zabawę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na rodzinne wyjście do Teatru!
Kontakt: Marcin Marchelski, Radio Star, 07415 248 542.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here