Days of Poland London

0

– Moim wielkim marzeniem od zawsze było stworzenie największego polskiego festiwalu w Anglii, do tej pory nie było jeszcze w Londynie takiego eventu w tak ciekawym miejscu jakim jest Tower Bridge – tłumaczyła Ewelina Krzysztofik właścicielka 2Sisters PR i organizatorka Days of Poland London.

Już 4 maja każdy z Was będzie mógł wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu, które odbędzie się w centralnym punkcie brytyjskiej stolicy. Sam festiwal ma na celu promocje polskiej kultury i sztuki wśród osób na co dzień mieszkających na Wyspach. -Celem projektu jest też poprawienie wizerunku naszego kraju za granicą oraz propagowanie pozytywnego obrazu Polski – dodała Ewelina Krzysztofik.

Cała impreza odbędzie się w Potters Fields Park przy Tower Bridge. Wybór nie był przypadkowy, z jednej strony lokalizacja należy do jednej z piękniejszych w Londynie a do tego codziennie przewija się tędy do 40 tysięcy osób. Również line-up nie jest przypadkowy.

– Chcemy dać szansę polskim zespołom, które grają w angielskich pubach, mają swoją grupę fanów lecz nikt nie dał im szansy na wystąpienie na dużych festiwalach. Najsłynniejszą gwiazdą jaka wystąpi na festiwalu „Days of Poland” będzie Pola Pospieszalska, która to odniosła większy sukces od niejednej polskiej piosenkarki a obecnie nagrywa swoją drugą płytę z Andy Summers z The Police – zachwala organizatorka.

 

Kogo jeszcze zobaczymy na festiwalu?

Oprócz Poli wystąpią m.in. : Karolinka – zespól ludowy, Space Cookies, czyli  nowo powstały zespól z Kent grający reggae. Blueberry Bush, która gra od folka poprzez blues do starego dobrego rocka! Warto zarezerwować sobie czas i wybrać się do Potters Fields Park!

DAYS_OF_POLAND_2014_-_poster_-_a2_-_v5_

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here