Dawid Podsiadło był naszym gościem w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star! Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Gosi Prochal z wykonawcą, którego pojawienie się na polskim rynku muzcyznym można z całą pewnością określić najlepszym debiutem ostatnich lat.

W ostatnim czasie Dawid zamiast na wakacjach czas spędza w studiu pracując nad nową płyta z grupą Curly Heads, o czym opowiedział w wywiadze dla Radia Star. W rozmowie usłyszycie także o ostatnich teledyskach, którymi Dawid podzielił się z fanami na swoim profilu na facebook’u (No, No Part II). Sprawdziliśmy też na ile prawdziwe są plotki mówiące o tym, że Dawid zamierza w przyszłości studiować reżyserie i… zamieszkać na chwilę w Wielkiej Brytanii.

Czy Dawid Podsiadło to rzeczywiście taki grzeczny i skromny chłopak, jakiego poznaliśmy w programie XFactor? Czy wraz z drugą płytą pokaże nam swoje drugie, bardziej zadziorne oblicze? Posłuchajcie wywiadu, w którym zdradza także co przygotował na 7-go września kiedy wystąpi w Londynie na jednej scenie razem z Agnieszką Chylińską.


Rozmawiała: Małgorzata Prochal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here