Kamil Bednarek na swoim profilu na facebook’u podzielił się z fanami informacją o tym, jak rozpoczęła się jego przygoda z muzyką reggae. Dziś Kamil Bednarek ma miliony fanów w kraju i za granicą, a wkrótce polscy fani w Wielkiej Brytanii będą mieli okazję usłyszeć Bednarka na Star Festiwal 2018 w Peterborough! Więcej informacji i bilety: www.starfestiwal.co.uk.

Kamil tak napisał o swoich początkach”: Byłem kiedyś na domówce razem z moim przyjacielem, a gdy usłyszeliśmy pewną piosenkę, w tym samym momencie przeszły nas dreszcze. Był to utwór Rasta Should Be Deeper – Juniora Kelly. Tak bardzo spodobały mi się te rytmy, że postanowiłem stworzyć zespół, który będzie grał muzykę właśnie w tym klimacie! Jakiś czas później powstała formacja StarGuardMuffin. Od tamtej pory muzyka reggae towarzyszy mi każdego dnia. A Wy macie takie piosenki, które przywołują gęsią skórkę i masę dobrych wspomnień?”

Napiszcie o tym w komentarzu!

Star Festiwal 2018: Bednarek, Anna Wyszkoni i Krzysztof Cugowski już 18 listopada w The Broadway w Peterborough: bilety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here