Czesław Kazimierek Project w Radiu Star

0

Gościem Gosi Prochal w Przepisie Na Życie Radia Star był Czesław Kazimierek, gitarzysta, kompozytor, pedagog, człowiek z pasją, który wspaniałe doświadczenie muzyczne zdobył jeszcze będąc w Polsce. Na Wyspach uczy gry na gitarze w Polskim Ognisku Muzycznym w Peterborough – link.

Czesław Kazimierek to gitarzysta z wielkim serduchem do tego co robi, na jego płycie nagranej w ramach projektu Czesław Kazimierek Project znajduje się 12 kompozycji, głównie instrumentalnych, które fundują słuchaczom prawdziwą muzyczną ucztę.

To płyta, na której znajdziemy utwory na tyle różnorodne, że przy każdym słuchaniu można odkrywać je na nowo. Tak jak tytyłowy utwór z płyty: „Moje Życie”.- To piosenka, w której każdy z nas może odnaleźć siebie na pewnym etapie w życiu, w zależności od tego w jakim jego momencie obecnie jesteśmy – mówi Czesław Kazimierek.

Czesław Kazimierek w Przepisie Na Życie Radia Star:

Czesław Kazimierek to absolwent Prywatnej Szkoly „Nice Noise” w Katowicach, nauczyciel w „Kids From The Studio”. Ma za sobą wiele lat pracy na estradzie. Uczestniczył w wielu projektach, między innymi własnym: Czesław Kazimierek Project.

Zajrzyjcie koniecznie na facebook: Czesław Kazimierek Project i posłuchacie utworów tego wyjątkowego artysty!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here