City Heroes Club zaprasza na kolejne święto polskiego teatru! 22 września w Londynie premiera świetnej komedii pt. TAJNA MISJA. W Radiu Star do wygrania bilety na to wydarzenie! 
Obsada: Piotr Miazga, Bartosz Żukowski, Krzysztof Kiersznowski, Ilona Wrońska.
Więcej informacji i bilety: link
“Uśpiony” agent Patryk (Piotr Miazga) zostaje wybrany do najbardziej elitarnej grupy. Wyboru dokonuje sam Pułkownik Służb Specjalnych (Krzysztof Kiersznowski) w ścisłym porozumieniu z Ministerstwem. Wykonanie zadania przysparza Patrykowi wiele kłopotów. Specyfika pracy nie pozwala ujawnić tajemnicy nikomu, nawet własnej żonie Izie (Ada Fijał). Gdy pętla powoli się zaciska Patryk prosi o pomoc byłego kompana, agenta Mario (Mariusz Drężek). Czy przyjaciel pomoże? Czy tajemnica zostanie złamana? Kto naprawdę stoi za misternym planem akcji?

Tajna misja to czarna komedia pełna zwrotów akcji a zarazem trzymająca widza w napięciu do ostatnich sekund spektaklu. Premiera odbyła się 9. lutego i zebrała świetne recenzje. Została entuzjastycznie przyjęta przez widownię. Spektakl przerywały salwy śmiechu a zakończył się owacją na stojąco. Komedia z oryginalnym polskim scenariuszem to rzadkość w naszych teatrach. Tajna misja to błyskotliwe dialogi, znakomita fabuła i ogromna dawka śmiechu. Aktorzy w spektaklu używają nieparlamentarnych wyrazów.
Spektakl kierowany do widzów dorosłych. Czas trwania spektaklu: 90 minut.
MIEJSCE PREMIERY:
The Logan Hall, University College London, 20 Bedford Way, London WC1H 0AL
Spektakl rozpocznie się o 18:30, drzwi otwarte od 17:30 bilety zaczynają się już od £25

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here