Błażej Klepczarek w spektaklu „Scheherazade and 1001 Nights”

0

„Bardzo dziekuję, jestem jeszcze w szoku!” – tak zareagowała na wieść o wygranej Iwona, która poprawnie odpowiedziała na pytanie konkursowe w Radiu Star i zgarnęła dwie wejściówki na niezwykłe widowisko: „Scheherazade and 1001 Nights,” a także spotkanie z Błażejem Klepczarkiem po spektaklu w Sadler’s Wells Theatre.

„Na spektakl wybiorę się z moim mężem Markiem, z którym po 17 latach wzięłam w maju ślub. Nie mieliśmy za bardzo czasu porandkować, więc to dla nas bardzo fajna niespodzianka” – dodała.

Premiera spektaklu „Scheherazade and 1001 Nights” już 25 września.

Błażej Klepczarek od ponad 10 lat zdobywa brytyjskie sceny muzyczne, jest niezwykle utalentowany, a przy tym bardzo pracowity. Pomimo wielu sukcesów, które ma na koncie, nie zamierza spocząć na laurach, a każde nowe doświadczenie jeszcze bardziej mobilizuje go do tego, aby nieustannie się rozwijać.

Niewykluczone, że opanował umiejętność manipulacji czasem, bo aż trudno uwierzyć, że przy tylu zajęciach znalazł chwilę, aby podzielić się tym co robi. Z Gosią Prochal porozmawiał w programie Przepis Na Życie Radia Star.

Błażej Klepczarek to zawodowy tancerz, absolwent prestiżowej uczelni London Studio Centre. Swoim występem z grupą taneczną Bollywest Fusion w programie Britain’s Got Talent oczarował Brytyjczyków. To jednak tylko kropla w morzu niezliczonych sukcesów, jakie Błażej ma na koncie.

Podcasty z programu z udziałem Błażeja, cz.1:

Na londyńskiej scenie mogliśmy zobaczyć go w spektaklach takich jak m.in. „Carmen”, „Aida”, „Dirty Dancing”, „Strictly Come Dancing”. Polak wystąpił również w filmach: „Anna Karenina”, „Thor 2 The Dark World”, „Sherlock Holmes 2” i w musicalach „Musical Rocks”, „Mamma Mia”, „Best of Musical”, „Chicago”.

Dirty Dancing - Wieden

Wkrótce będziemy mogli przyjrzeć się jego tanecznym umiejętnościom, podczas niezwykłego widowiska: Scheherazade and 1001 Nights.”

Podcasty z programu z udziałem Błażeja, cz.2:

Historia Błażeja dowodem na to, jak wszechstronnym jest artystą – zaczynął od tańca ludowego, uczęszczał również do szkoły baletowej, a po przyjeździe do Wielkiej Brytanii niezwykle cenne doświadczenie zdobył na prestiżowej uczelni London Studio Centre. Na swoim przykładzie pokazuje, że Polak może odnosić sukcesy poza granicami kraju, nawet jeśli na początku droga bywa wyboista, to jak mówi Błażej: „ciężką pracą i uporem można góry przenosić”.

Facebook: Bless Klepcharek

Adres strony: www.blessklepcharek.com

13876607_10154010967438303_8683069129573833163_n

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here