W każdy poniedziałek o godz. 9:00 porady doktor Jadwigi Grosickiej i dr Małgorzaty Maj z Top Medical Clinic na antenie Radia Star 
Zbliżają się upragnione przez dzieci wakacje. Wielu z nas zapewne wyjeżdża nad morze, jezioro, czy w góry. Wybierając się na urlop, mało kto myśli o tym, co przykrego może mu się przydarzyć. To jednak nie chroni przed nieszczęściem, dlatego warto zdawać sobie sprawę z zagrożeń. Nie wszystko da się przewidzieć i nie wszystkim wypadkom można zapobiec, zwłaszcza kiedy nasze dzieci mają w sobie niespożyte pokłady energii i ciekawość świata godną największych odkrywców.
Dlatego też zanim spakujecie wakacyjne walizki, zapoznajcie się ze wskazówkami przygotowanymi przez Top Medical Clinic. Podczas trwającej przez cały lipiec kampanii opowiemy, jak uchronić się przed zagrożeniami, ale rówież jak się zachować i bez wpadania w panikę udzielić fachowej przedmedycznej pomocy w nieszczęśliwych wypadkach.
Wspólnie z lekarzami – pediatrą i neonatologiem Jadwigą Grosicką oraz lekarzem rodzinnym i internistą Małgorzatą Maj – londyńska klinika przygotowała dla Was serię artykułów, w których poruszone zostaną tak ważne tematy jak:
 Utonięcia i podtopienia
 Poparzenia
 Ukąszenia owadów
 Niebezpieczne rośliny
 Stłuczenia i skaleczenia
 Zatrucia pokarmowe
W każdy poniedziałek o godz. 9:00 na antenie Radia Star będzie można też wysłuchać wywiadów z dr Grosicką i dr Maj, w których poruszone zostaną te i inne kwestie związane z bezpieczeństwem na wakacjach. Zapraszamy do słuchania.
Facebook: link
Źródło: Top Medical Clinic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here