Beata Pawlikowska na Konferencji „Czas Kobiet” w Londynie

0

7 maja w Londynie odbędzię Konferencja „Czas Kobiet” organizowana przez Alute, której współorganizatorem i głównym sponsorem jest polska klinika Top Medical Clinic. Gościem specjalnym będzie Beata Pawlikowska.

„Zachęcamy kobiety do otwarcia się na siebie, kolaboracji oraz spojrzenia na swój potencjał oraz duchowość, bo głęboko wierzymy, że zmiana zaczyna się od środka.” – czytamy na stronie wydarzenia.

Całodniowe spotkanie będzie składać się z wykładów, networkingu oraz panelu dyskusyjnego z udziałem Beaty Pawlikowskiej.

GOŚĆ SPOTKANIA: BEATA PAWLIKOWSKA autorka książek psychologicznych, podróżniczych, o zdrowym odżywianiu, nauce języków obcych, oraz wielu poradników. Podróżniczka, dziennikarka, tłumaczka, fotografka, ilustratorka książek, ale co najważniejsze kobieta taka jak Ty. Inspiruje, motywuje, zmienia świat na lepsze.

Podczas konferencji będą miały miejsce 4 panele dyskusyjne:

1. Beata Pawlikowska: rozmowa o życiu, pasji, jak się realizować jako kobieta. O odnalezieniu swojej drogi w życiu i życia w prawdzie i zgodzie ze sobą.

2. Zdrowie: eksperci, lekarze, specjaliści z Top Medical Clinic doradzą jak dbać o zdrowie z medycznego punktu widzenia.

Dr Małgorzata Grabicka – lekarz medycyny pracy, internista i niekwestionowany ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej
Dr Anna Wiśniewska – stomatolog
Danuta Mikinka – dietetyk, która również wykonuje w naszej klinice zabiegi z endermologii
Prof Paweł Knapp – specjalista w dziedzinie położnictwa i ginekologii, oraz ginekologii onkologicznej

3. Kariera vs Biznes: czy lepiej prowadzić biznes czy wspinać się po szczeblach kariery?

Katarzyna Madera – Dziennikarka BBC
Magdalena Mielcarz Head of channel & enterprise services (CES); Citibank.
Aleksandra King Businesswoman i uczestniczka programu BBC; The Apprentice.
Magdalena Pawlowska ekspert online marketingu i właścicielka agencji marketingowej opowie o swoim doświadczeniu w prowadzeniu międzynarodowej firmy.

4. Kobieta i Firma czyli ZARABIAJ! Z niesamowitą Agnieszką z platformy Kobieta i Firma! Agnieszka Karakurd jest Coachem i Strategiem Kobiecych Biznesów, Psychologiem, certyfikowanym Project Managerem IPMA. Marzy o tym, by Kobiety prowadziły wspaniałe biznesy, świetnie nimi zarządzały, zarabiały naprawdę dobre pieniądze i wie, jak sprawić, by stało się to rzeczywistością!

Wystąpi również Magdalena Glistak – Coach Kobiecej Mocy, założycielka Przestrzeni Kobiet praz współzałożycielka Śniadań Biznesowych Alute (Alute Business Club). W swoim wystąpieniu opowie o kobiecej mocy i potencjale jaki w nas drzemie.

Bilety: link

Data i miejsce: 
Start: 10:00, 05/02/1992
Hilton London Canary Wharf – South Quay, Marsh Wall, E14 9SH Londyn

Źródło: Facebook – Konferencja „Czas Kobiet”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here