Bartek Łuszcz, prezes IBB Polonii Londyn, klubu siatkarskiego z ponad 40-letnią tradycją był gościem Gosi Prochal w Przepisie Na Życie Radia Star. W wywiadzie m.in. o wygranej z Wessex w pierwszym meczu 2018 roku, kondycji ligi siatkarskiej w Anglii, dotychczasowych sukcesach drużyny, wspaniałych polskich kibicach i planach Mistrzów Anglii na Nowy Rok.

Zapraszamy do odsłuchania rozmowy!

Kolejny ligowy mecz ekipa z Londynu rozegra 20 stycznia. Na wyjeździe zmierzy się z drużyną Sheffield Hallam, którą poprzednio, w spotkaniu inaugurującym sezon, pokonała na własnym terenie 3:1. Do swojej hali IBB Polonia Londyn powróci 17 lutego. Podejmie wtedy zawodników Essex Blaze.

Bartek Łuszcz – Londyńczyk, promotor wydarzeń sportowych. Prezes klubu siatkarskiego IBB Polonia Londyn i były dyrektor marketingu Angielskiej Federacji Siatkarskiej. Odpowiedzialny za wszystkie aspekty budowy profesjonalnej drużyny i eventów siatkarskich w Londynie. Fan dyplomacji sportowej i wykorzystania sportu w robieniu rzeczy dobrych społecznie i biznesowo.

Gosia Prochal/Radio Star

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here