Już 18 lutego w CitySport w Londynie odbędzie się sesja treningowa połączona z wykładem, które poprowadzi Anna Lewandowska – polska sportsmenka, absolwentka AWF-u w Warszawie, mistrzyni karate, była reprezentantka Polski w karate tradycyjnym, medalistka Mistrzostw Świata i Europy, blogerka – Healthy Plan by Ann.
Ania i jej Healthy Team Team powracają ze swoim nowym programem. Jak zawsze będzie to okazja do tego, by móc osobiście z nią porozmawiać, zdobyć autograf, zdjęcie i co najważniejsze – moc motywacji i pozytywnej energii.
Każdego dnia, Lewandowska motywuje tysiące Polek do tego, by zdrowo się odżywiać i czerpać przyjemność z aktywności fizycznej. Jest to jedyna i niepowtarzalna możliwość, by spotkać się z Anią na Wyspach w tym roku.
Razem z Anną na Wyspy przybędzie Katrin Kargbo z jej Healthy Teamu, która poprowadzi Zumbę!

Plan wydarzenia

09:30 – 11:30    Rejestracja
11:30 – 11:45    Wprowadzenie
11:45 – 12:45    Wykład z Anną Lewandowską
12:45 – 13:00    Przerwa
13:00 – 13:30    Zumba z Katriną Kargbo
13:30 – 13:45    Przerwa
13:45 – 15:00    Healthy Team Training z Anną Lewandowską
15:00 – 15:20    Przerwa
15:20 – 16:00    Podpisywanie książek, zdjęcia
Program treningowy Ani Lewandowskiej jest wyjątkowy i inny niż wszystkie. Ania wykorzystuje kilkanaście lat doświadczenia i swoje wykształcenie kierunkowe, by przekazać wszelkie istotne wskazówki i pokazać jak w prosty sposób ćwiczyć i prowadzić zdrowy styl życia. Już podczas swojego pierwszego pobytu w Wielkiej Brytanii zaskarbiła sobie serca wszystkich uczestników. Jest bardzo bezpośrednia w kontaktach i z przyjemnością odpowiada na wszelkie pytania. Każdy ma szanse zamienić z nią słowo. A uśmiech nie schodzi jej z twarzy.

Data i miejsce:

Niedziela, 18 lutego 2017, 09:30 – 16:00
CitySport, 124 Goswell Road, London, EC1V 7DP

Nie możesz przegapić tego wydarzenia! 

Bilety oraz więcej informacji o Healthy Team Training znajdziesz na www.GottaBeEvents.com oraz www.bilety24.uk.

Anna Lewandowska

Mistrzyni Świata, wielokrotna medalistka Mistrzostw Europy i Polski w karate tradycyjnym. Prezes Olimpiad Specjalnych Polska. Prezes marki Foods by Ann. Blogerka – prowadzi własny blog – “Healthy Plan by Ann” (www.hpba.pl).
Absolwentka Wychowania Fizycznego na warszawskim AWF i studiów podyplomowych. Z wykształcenia menedżer sportu oraz specjalistka do spraw żywienia. Trenerka personalna, w tym certyfikowana trenerka TRX, Insanity. Była reprezentantka kraju w Karate Tradycyjnym. Prywatnie żona Roberta Lewandowskiego, piłkarza – FC Bayern Munich oraz Reprezentacji RP, matka: Klary.
Bardzo nam miło poinformować, że Radio Star – Twoje Radio Na Wyspach objęło Patronat nad wydarzeniem.
Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here