Kolejnym gościem Gwiezdnego Weekendu Radia Star była Ania Rusowicz! Jedyna polska wokalistka śpiewająca prawdziwy big-bit, najbarwniejsze dziecko-kwiat ostatnich lat, której przeboje przenoszą nas do lat 60. Zapraszamy do odsłuchania wywiadu!

– Ja jestem trochę jak taki statek kosmiczny, który przewozi inne osoby do tej muzyki z lat 60. Mówi się, że kto przeprowadza ludzi przez rzekę sam też tam dopływa. I ja też udaje się w podróż z tymi ludźmi do tamtych czasów i to jest bardzo fajne doświadczenie – opowiadała o swojej muzyce na antenie Radia Star.

Ania Rusowicz w Gwiezdnym Weekendzie Radia Star:

Rozmawiała: Gosia Prochal

Ania Rusowicz to jeden z najciekawszych głosów polskiej sceny muzycznej. Artystka, która opierając się wszelakim trendom, konsekwentnie robi swoje i udowadnia, że zamiast ślepego podążania za innymi najważniejsze jest by być prawdziwym w tym co się robi. A to zaowocuje sukcesami i posłuchem u fanów. W rozmowie z Gosią Prochal Ania Rusowicz opowiedziała m.in. o tym, jak nie dać się zwariować w dzisiejszym świecie i pozostać sobą na muzycznym rynku.

– Kluczem jest dystans, ja mam nawet tatuaż na ręce z napisem dystans, dlatego, że czasami też o nim zapominam. Taki dystans, taki wewnętrzny luz, to jest potrzebne w życiu. Życie mamy jedno, mamy je przeżyć tak, jak chcemy. Żaden argument, czy praca, czy stres to nie jest argument za tym, żeby się zmasochizować i cierpieć, a zwłaszcza generować problemy dla samego siebie. To jest zupełnie bez sensu. Taki dystans pozwala nam odciąć się od problemów i pomyśleć sobie: Chwila, moment! Tu i teraz sie liczy. To ode mnie zależy, to jest moja decyzja, czy będę szcześliwa – mówiła w wywiadzie dla Radia Star.

Ania Rusowicz – To nie ja

Zdjęcie: Materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here