Lady Pank w Hull

0

Koncerty Lady Pank w Peterborough i Hull na długo pozostaną nam w pamięci! Grupa zawładnęła sceną dając wyjątkowe show, pełne emocji i wspomnień. W The Cresset i Hull City Hall bawiła się blisko 2-tysięczna publiczność! Trasa została zorganizowana przez Radio Star. Sponsorem głównym była firma TransferGo. Materiał filmowy zrealizowali Ewa i Szymon Bury – Cinebury

Za nami niezwykłe widowisko przygotowane specjalnie dla wielbicieli dobrego, polskiego rocka. Fantastyczna gra świateł, obrazów i fenomenalnego brzmienia zagwarantowała niezapomniany wieczór z najpopularniejszym polskim zespołem wszechczasów. Publiczność jednym głosem śpiewała podczas koncertów w Peterborough i Hull ponadczasowe przeboje zespołu – wśród nich utwory takie jak m.in. : „Zawsze Tam Gdzie Ty,” „Kryzysowa Narzeczona,” „Tańcz, Głupia Tańcz,” „Marchewkowe Pole,” czy „Zostawcie Titanica.”

Atmosfera była wspaniała: „Już dawno tak dobrze się nie bawiłam,” „Koncert życia,” „Nieziemska energia” – dało się słyszeć od osób, z którymi mieliśmy okazję porozmawiać. Wśród gości specjalnych, na koncercie w Peterborough i Hull pojawili się przedstawiciele lokalnych władz, w tym Burmistrz Hull. Gościem specjalnym koncertu Lady Pank w Hull City Hall był Kamil Grosicki, piłkarz reprezentacji Polski, zawodnik Hull City.

Wydarzenie poprowadził Marcin Marchelski, dyrektor programowy Radia Star, który wspólnie z Gosią Prochal, szefową redakcji i prezenterką Radia Star zorganizowali trasę koncertową legend polskiego rocka. „Mnóstwo pozytywnej energii, wspaniała publiczność, genialne show w wykonaniu zespołu – te koncerty na długo pozostaną nam w pamięci. Największą nagrodą za wysiłek włożony w ich przygotowanie był dla nas widok ludzi, którzy tak wspaniale bawili sie przy przebojach legend polskiego rocka – powiedzieli.

„Bardzo dziękujemy za pomoc sponsorom i patronom medialnym, którzy do nas dołączyli. To wspaniałe, że są polskie firmy, które wspierają kulturalne wydarzenia na Wyspach!” – dodali.

Przed występami zespołu odbywały się na scenie konkursy, w których można było wygrać atrakcyjne nagrody od sponsorów. A podczas koncertu w Hull doszło do niezwykłego wydarzenia, na scenie miały miejsce oświadczyny!!! Wybranka Mateusza – Aldona, na historyczne pytanie „Czy wyjdziesz za mnie?” ze łzami w oczach odpowiedziała – „tak” co zostało przypieczętowane gromkimi brawami.

Organizatorzy zapowiadają już kolejne koncerty, wśród zespołów, które planuje zaprosić jesienią Radio Star znalazła się m.in. kultowa grupa Dżem.

Zachęcamy do śledzenia strony Radia Star i fanpage’a, na którym pojawi się video z koncertów i informacje o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Radio Star.

Link do materiału video z koncertu Lady Pank w Hull: link

Zdjęcia: MultiVision

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here