15-latek napadł na bank!

0

Masz 15 lat? Może najwyższy czas napaść na bank? Bujda? Niestety rzeczywistość!

Do podobnej sytuacji doszło w jednym z banków w Liverpoolu, gdzie nastoletni napastnik groził bronią personelowi, a następnie uciekł z 2 tysiącami funtów! Do incydentu doszło w miniony piątek w placówce, mieszczącej się przy Breck Road. Według informacji policji, przestępca wszedł do banku, zaczął grozić obsłudze, po czym uciekł ze zrabowanymi pieniędzmi w kierunku Belmont Street.

Jakim cudem udało się znaleźć zamaskowanego napastnika? Okazuje się, że doniosła na niego własna matka, przerażona faktem posiadania przez syna sporej sumki i co gorsza broni! W trakcie analizy broń okazała się zwykłą atrapą.

– To jest bardzo poważna sprawa – dziwaczny, surrealistyczny przypadek młodego mężczyzny, przenoszącego zachowania z gier video do realnego świata – oznajmił sędzia Ian Lomax w Liverpool Crown Court.

Dlaczego wzorowy uczeń, który nigdy wcześniej nie sprawiał żadnych problemów wychowawczych sięgnął po broń? 15-latek zdecydował się na taki akt, ponieważ… zazdrościł innym dóbr materialnych! Przestępca zostanie skazany już 15 października.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here