Zespół Radia Star

0
Marcin Marchelski

Marcin Marchelski

Dyrektor Programowy/Prezenter

Prezenter radiowy, dziennikarz, producent. Od 14 lat związany z branżą radiową: Radio Złote Przeboje i Radio Eska – studia Ogólnopolskie. Dyrektor Programowy i twórca polskiego Radia Star w Anglii. Twórca agencji koncertowej: „Star”. Organizator koncertów Gwiazd Polskiej Estrady na terenie Wielkiej Brytanii: Wilki, Lady Pank, Adam Asanov i Piersi, Krzysztof Cugowski i Bracia, Kasia Kowalska, Dżem.

Gosia Prochal

Gosia Prochal

Dyrektor Redakcji/Prezenter

Prezenterka radiowa i dziennikarka. Współpracuje ze stacją BBC, z którą realizuje materiały dotyczące różnych aspektów życia Polaków na Wyspach. Pisała m.in. dla gazety Dziennik Polski w Krakowie i Nowin Raciborskich. Współorganizatorka koncertów gwiazd polskiej estrady. Absolwentka Dziennikarstwa na University Centre Peterborough, a także Państwowej Szkoły Muzycznej. Udzielała komentarzy dla mediów takich jak m.in. Channel 4 News, ITV, The Times, The Globe and Mail i AFP.

Tomek „Atom” Achtelik

Tomek „Atom” Achtelik

Prezenter/Lista Przebojów

Do radia przywiązany jak Jaś do Małgosi;) Po rozgłośniach lokalnych (Radio Top Katowice) i ogólnokrajowych (Roxy FM), przyszedł czas na stację z Wielkiego Świata (Radio Star). Ciemny bLondyn, oczy szare, wzrost wysoki. Dzieci: brak. Kot: jeden. Lubi radio, fotografię, podróże i motocykle. Uwielbia kontakty ze słuchaczami! (atom@radiostar.net)  Do usłyszenia od poniedziałku do piątku między 18.00 a 20.00!

Rafał „Chiro” Chirowski

Rafał „Chiro” Chirowski

PREZENTER/StarShow - Śmiech to Zdrowie

Od blisko 20 lat w branży radiowej, prezenter największych polskich stacji, w tym m.in. Radia Złote Przeboje. O sobie mówi: „Nie mogę powiedzieć, że pracuję w radiu. Mogę natomiast powiedzieć, że od prawie dwudziestu lat nie pracuję, bo robię to, co kocham. Robiłem to z różnymi stacjami. bardzo lokalnymi, regionalnymi i ogólnopolskimi. I robiłem to na wszystkie, możliwe radiowe sposoby. Teraz robię to z Radiem Star z nadzieją, że trochę to potrwa.”

Daniel Perec

Daniel Perec

DESIGN

Istnieje teoria, że w tajnej pracowni zgłębił techniki klonowania, dzięki temu na raz potrafi wykonywać niezliczoną ilość różnych czynności. Jest w stanie jednym kliknięciem sprawić, by wszystko dobrze ze sobą grało, wyglądało i działało. W przygotowywaniu grafik nie ma sobie równych – być może dlatego, że patrząc na świat, od dziecka widzi obrazy. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, bez problemu przygotowuje projekty z zamkniętymi oczami. Czuwa nad tym, by słuchacze odpalając Radio mieli na czym zawiesić oko, bez zawieszenia strony.

Łukasz Perec

Łukasz Perec

IT

Nazywany przez ojca dyrektora „harpagonem pracy”. Nikt nie widział by sypiał, a wątpliwości dodatkowo wzbudza fakt, że telefon o awarii potrafi odebrać w środku nocy. Sprawia, że wszystko działa jak trzeba, zwłaszcza gdy czegoś „nie da się zrobić”. Dba o to, by słuchacze mogli odpalić radio i zamiast ciszy, usłyszeć w słuchawkach muzykę. Sprawuje pieczę nad wszelką technologią. Czasem pozwala sobie na mały odlot, w postaci przejażdżki motorem. Zdecydowanie człowiek na swoim miejscu niezastąpiony.

Kevin Aiston

Kevin Aiston

Kevin Sam W Kuchni

Podbił serca Polaków swoim udziałem w programie „Europa da się lubić”, dzięki któremu zyskał ogromną popularność. Do Polski przyjechał w 1991r. i przez pewien czas był nauczycielem języka angielskiego. Spełnił też marzenie z dzieciństwa, zostając strażakiem. Po kilku latach wrócił do wyuczonego w Londynie zawodu i jako kucharz odnosi w gastronomii olbrzymie sukcesy. Jego potraw można spróbować na pokazach w całej Polsce. Brytyjczyk włączył się też w inicjatywę Lubelscy Kucharze Dzieciom i gotuje z innymi kucharzami pomagając w ten sposób najmłodszym pacjentom oddziałów onkologicznych.

Magdalena Grzymkowska

Magdalena Grzymkowska

Sekretarz redakcji „Tygodnia Polskiego”, najstarszego tygodnika Polonii na Wyspach. Dziennikarka, aspirująca reportażystka i korespondentka wojenna. Pracy w mediach uczyła się m.in. w TVN24 i Wirtualnej Polsce. Dwukrotnie nagrodzona w konkursie o Nagrodę Marszałka Senatu RP. Wagabunda, miłośniczka ludzi, kolekcjonerka wspomnień. Edynburżanka jedną nogą w Londynie i z głową w chmurach.

Marta Skowrońska i Agnieszka Juszczyk

Marta Skowrońska i Agnieszka Juszczyk

Przepis Na Sukces

Marta Skowrońska – W 2013r. założyła Alute, największy kobiecy portal inspirujący i motywujący tysiące kobiet w UK. Jest absolwentką uniwersytetu Birkbeck Univeristy of London na wydziale Biznes i Media. Jej pasją są nieruchomości z czym również związana jest jej kariera. Od 7 lat pracuje w Property Investment jako Head of Finance gdzie zarządza projektami w Londynie w Wielkiej Brytanii.

Agnieszka Juszczyk – Współzałożycielka Alute i organizatorka Śniadań Biznesowych oraz warsztatów motywacyjnych w Wielkiej Brytanii. Social Media expert, z zamiłowania grafik. Agnieszki pasją jest zdrowy tryb życia dlatego założyła portal Bezbolesne usuwanie cukru. Inwestuje w nieruchomości w Polsce, jej marzeniem jest zdalna praca z przytulnego domku na Greckiej wyspie.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułO Radiu Star
Następny artykułNapisz Do Nas

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here