Włącz radio
  about us

  Żegnaj CO2

  12 sierpnia, 2013 Ciekawostki | Nowości

  Wyobrażacie sobie Wielką Brytanię bez zapachu spalin samochodowych i benzyny? Wszystko wskazuje na to, że za parę lat może być to stały element tutejszego pejzażu. 

  Przynajmniej tak uważają członkowie Partii Liberalnych Demokratów, którzy chcą przeforsować swoją wizję ekologicznej Anglii, pozbawionej pojazdów benzynowych. Wszystko jak najbardziej możliwe, zwłaszcza patrząc na datę wdrożenia tych drastycznych zmian. Ma to nastąpić do 2040 roku!

  Od tej daty wszystkie pojazdy spalinowe odeszłyby do lamusa i ustąpiły miejsce lepszym i ekologicznym odpowiednikom elektrycznym lub też posiadającym napęd hybrydowy. Czy liberalnym demokratom uda się przeforsować swoją propozycję? Wszystko zależy od przychylności ich kolegów, którzy wyrażą swoje zdanie na najbliższym konwencie partii w Glasgow.

  Jeśli ekologicznym wizjonerom uda się zdobyć votum zaufania, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że za prawie trzy dekady Anglia „uwolni się” od reliktów przeszłości i wejdzie na drogę hybrydowego postępu.